Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4268 / 4212
Банківська гарантія є чинною протягом строку дії тендерної пропозиції. У гарантії містяться умови про порядок внесення змін у неї. Чи може банківська гарантія, яка не є тендерною пропозицією, а є її забезпеченням, бути зміненою у час від дня розкриття тендерних пропозицій до визначення переможця? Проблемне питання: банківська гарантія в цілому відповідає тендерній документації, але містить положення, які не у повній мірі відповідають вимогам тендерної документації, наприклад: відсутня вказівка на безвідкличність, незрозуміло визначений строк дії гарантії, не вказаний МФО банку, хоча дані відомості є обов'язковими відповдіно до вимог до банківської гарантії. Формально, є підстава визнати учасника таким, що не відповідає вимогам, через невідповідність його забезпечення вимогам документації, хоча за суттю дані порушення не є значними. Тому, чи можуть принципал, бенефіціар і банк змінити текст банківської гарантії у період з дня розкриття тендерних пропозицій і до укладення договору з переможцем. Дякую.
Відповідь
27.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4266 / 4105
Відповідно до пункту 5. статті 36 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку». Замовник додатковою угодою продовжує термін дії договору та визначає обсяг, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. Який термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому», з моменту підписання і до …???. Поясність, як вирахувати такий термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому» з посиланням на норми законодавства України. У Законі України «Про публічні закупівлі» зазначено: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, але один тендер можна провести, наприклад за 40 днів, а інший, враховуючи скарги до АМКУ, відхилення та відміну - за півроку. Враховуючи вищезазначене, абсолютно не зрозуміло, який термін мається на увазі у визначенні «продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року».
Відповідь
12.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4260 / 4017
Національним банком України за результатами відкритих торгів укладено договір з надання послуг по поточному ремонту власних будівель з твердою договірною ціною. Під час виконання робіт відпала необхідність у виконанні деяких видів та обсягів робіт, водночас виникла необхідність у виконанні робіт, не передбачених локальними кошторисами, що є додатками до договору. Просимо роз’яснити чи можливо замінити види та обсяги робіт в межах договірної ціни.
Відповідь
16.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4256 / 4243
У тендерній документації замовник прописав: «Тендерна пропозиція повинна містити точну і повну інформацію про товари, що пропонуються.». Учасники зрозуміли це по різному. Наприклад. перший учасник вказав: Ручка кулькова Piano «Maxriter» РТ-335 синя (service); Плівка для ламінування 80 мкм, А5 (154х216), 100 шт., а другий учасник вказав: Ручка кулькова синя; Глянцева плівка для ламінування. Обидва учасники погодились з окремо прописаними технічними вимогами до предмета закупівлі. Першого учасника було дискваліфіковано по причині недотримання технічних вимог щодо ряду позицій товарів (Наприклад вимагалась плівка для ламінування товщиною 125 мкм, а запропонована 80 мкм.), а другий учасник не вказав конкретно товар, що пропонується (тому замовник не бачить конкретного товару). Питання – чи достатньо описання вимоги «точна і повна інформація про товари» для відхилення пропозиції другого учасника, чи опис позицій товарів другого учасника достатній для підтвердження його пропозиції.
Відповідь
13.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4256 / 4322
Доброго дня! Проводиться процедура відкритих міжнародних торгів. Відповідно до абзацу 2 частини першої статті 27 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) у разі, якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до положень частини четвертої статті 10 Закону, у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні про проведення процедури закупівлі, електронною системою закупівель автоматично розкривається частина тендерної пропозиції з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі. Тобто, на етапі прекваліфікації (до проведення аукціону) в замовника є можливість перевірити виключно зазначену інформацію, інші документи тендерної пропозиції учасника будуть доступні для перегляду лише після закінчення електронного аукціону. Постає питання, яким чином замовнику при допущені учасника, який пройшов етап прекваліфікації, до аукціону заповнити поля, необхідні для підтвердження такого учасника, а саме: в системі необхідно заповнити дві вкладки, перша - відповідає кваліфікаційним критеріям, встановленим замовником в тендерній документації та друга - відсутні підстави для відмови в участі згідно ст.17 Закону України "Про публічні закупівлі". З першим полем - питань нема, адже сама ця інформація перевіряється на прекваліфікації, а от підтвердити відсутність підстав для відмови в участі - неможливо, адже ця інформація відкроється замовнику лише після проведення аукціону. Таким, чином, у разі якщо замовник зазначить, що учасник відповідає і першій, і по другій вимозі, він надасть недостовірну інформацію, за що його у подальшому можуть звинуватити. А у разі, якщо замовник зазначить лише пункт перший, а другий - ні, такого учасника система не допустить до проведення електронного аукціону. Просимо привести у відповідність до вимог Закону технічний регламент роботи електронної системи. А також просимо відповісти, які дії у зазначеній ситуації повинен здійснити замовник, щоб не порушувати умови Закону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2