Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2913 / 2908
Двічі не відбулись відкриті торги внаслідок подання пропозиції тільки одним учасником. Замовник застосував переговорну процедуру. Чи обов'язково умови договору, який укладено внаслідок проведеня переговорної процедури не мусять відрізнятись від умов ТД попередніх процедур? Чи можна укласти такий договір з умовами, що відрізняються від умов ТД попередніх відкритих торгів, що не відбулись?
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1971 / 2028
Чи дозволяється проводити переговорну процедуру закупівлі для потреб оборони, підрозділам Національної гвардії, враховуючи вимоги ч.3 п.2 ст.40 ЗУ"Про публічні закупівлі", якщо правовий режим воєнного стану по всій території України не запроваджений, а також те що в п.2 ст. 3 ЗУ "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони" не в були внесені зміни, де зазначено посилання на ст.35 ЗУ"Про публічні закупівлі", а ця стаття називаласся переговорною процедурою у старій редакції Закону.
Відповідь
07.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2522 / 2474
Доброго дня! Чи зобовязаний Замовник під час проведення переговорної процедури за п.2.ч.2. ст. 40 Закону вимагати від учасника подання ним підтвердженої документально інформації про відповідність учасника кваліфікаційним вимогам відповідно до ст. 16 Закону?
Відповідь
03.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2516 / 2566
Доброго дня! У звязку з внесенням змін до ЗУ "Про публічні закупівлі", виникло питання: на даний час є потреба в здійсненні закупівлі на суму 190000 грн. Замовником прийнято рішення про застосування переговорної процедури на підставі абз.3 підп.2. п.2 ст. 40 Закону. Питання -хто може бути відповідальний за даною процдурою УО чи УО/ТД.
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2909 / 2802
Закладом двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. Відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону маємо право провести переговорну процедуру закупівлі, при цьому вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. У зв’язку з викладеним вище, просимо надати розгорнуту відповідь на наступні питання: 1) чи потрібно вимагати від учасника переговорної процедури закупівлі пакет документів, що вимагався під час проведення тендера (статутні документи, копії ліцензій,сертифікати якості,гарантійні листи, копію аналогічного договору, документи по ст.16 Закону, тощо)та у якому вигляді, оскільки відповідно до ч.8 ст.12 подання інформації під час проведення процедури закупівлі здійснюється в електронному вигляді через електронну систему закупівель та забороняється Замовникам вимагати від учасників подання у паперовому вигляді інформації, поданої ними під час проведення процедури закупівлі.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2