Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.09.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5304 / 5191
Доброго дня! Управління охорони історичного середоща уклало грантовий договір з Європейським Союзом, представлений Європейською Комісією на фінансування реалізації проекту ReHerit «Спільна відповідальність за спільну спадщину». Проект реалізується в рамках програми "Підтримка громадянського суспільства,органів місцевої влади та прав людини в Україні". Тривалість проекту - 2 роки. Крім управління проект має ще трьох рецепієнтів. Договором передбачено, що керівництво проектом здійснюватиме координатор проекту, якого повинно найняти управління. Бюджетом проекту передбачено витрати на координатора проекту в сумі - 550 000,00 грн. Чи ця закупівля є послугою в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі"? Чи повинно управління проводити відкриті торги (можливо якусь іншу процедуру закупівель) для визначення координатора проекту та укладення з ним договору?
Відповідь
17.09.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
5846 / 5803
Допорогова закупівля товару (курятина) по договорам не перевищує 200000 грн. Очікувана сума 209000 грн. Чи порушили ми Закон, якщо очікувана сума була більшою ніж заключена
Відповідь
11.09.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5861 / 5707
Добрий день, Комунальне підприємство за власні кошти має намір здійснити закупівлю по енергосервісу (розподільчий пристрій електроенергії). Очікувана вартість – 47000, 00 грн. Згідно Закону «Про публічні закупівлі» - це допорогові закупівлі і проводити відкриті торги не потрібно. Але згідно Закону «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації»- потрібно проводити відкриті торги. Який Закон має найвищу силу, чи потрібно комунальному підприємству за власні кошти (не державні кошти) проводити відкриті торги, чи можемо обійтися допороговими закупівлями.
Відповідь
06.09.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6265 / 6155
Державне підприємство «Харківська державна біологічна фабрика» не є замовником в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». Одночасно, абзацом 3 п.1 ст. 75 Господарського кодексу України передбачено, що державне підприємство, його дочірні підприємства, а також підприємства, господарські товариства, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків належить державному підприємству, об’єднання таких підприємств, у разі здійснення ними закупівель за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує межі, визначені частиною першою статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі", оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу, визначеного Законом України "Про публічні закупівлі", звіт про укладення договору про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємств та інформацію про зміну його істотних умов не пізніше ніж через сім днів з дня укладення договору про закупівлю або внесення змін до нього. Керуючись п.1 ст.7 Закону України «Про публічні закупівлі» просимо надати роз’яснення щодо вартісних меж на які є посилання в ст.75 Господарського кодексу України, це межі встановлені абзацом 1 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» яким передбачено, що цей Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень або вартісні межі встановлені абзацом 4 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі», яким передбачено що у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. З попередніми відповідями на аналогічні питання ми ознайомлені в зв’язку з чим просимо надати роз’ярення щодо конкретних цифр, якими слід керуватись при виконанні вимог ст.75 Господарського кодексу України.
Відповідь
06.09.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5287 / 5115
Керуючись п.1 ст.7 Закону України "Про публічні закупівлі" просимо надати розяснення чи є Господарський кодекс України, а саме абзац 3 ч.1 ст.75 складовою законодавства про закупівлі, що встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2