Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
766 / 814
Відповідно до п.3 ч.1 ст.2 Закону «Про публічні закупівлі» (далі Закон) Комунальне підприємство забезпечує потреби територіальної громади, має на меті одержання прибутку та водночас є одержувачем бюджетних коштів. Чи виступає комунальне підприємство «Замовником» в розумінні Закону у разі залучення субпідрядної організації для виконання робіт/послуг? Замовником робіт/послуг виступає Департамент інфраструктури та благоустрою міської ради (розпорядник бюджетних коштів), Виконавцем/Підрядником робіт/послуг є Комунальне підприємство (одержувач бюджетних коштів), а Співвиконавець/ Субпідрядник - інше комерційне підприємство. Чи є обов’язком проводити тендер/спрощену закупівлю між Виконавцем/Підрядником (комунальним підприємством) та Співвиконавцем/Субпідрядником (інше комерційне підприємство) щодо виконання робіт/послуг, якщо між Замовником та Підрядником укладено договір про виконання таких робіт відповідно до проведеної процедури закупівель/спрощеної закупівлі? Якщо проведення процедури закупівель/спрощеної закупівлі для Виконавця/Підрядника (комунальне підприємство) є обов’язком, яким чином зазначати у тендерній пропозиції інформації щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю - у разі закупівлі робіт або послуг, згідно з вимогами п.18. ч.2 ст.22 Закону?
Відповідь
25.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
983 / 1012
Чи може бути голова тендерного комітету,( який проводить процедури закупівлі (відкриті торги) та звіти про договір про закупівлю без застосування електронної системи з публікацією й річних планів) і уповноваженою особою по спрощеним закупівлям
Відповідь
25.05.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
805 / 791
Чи може бути визначено уповноваженою особою, посадову особу яка не маю відповідного досвіду роботи (2 роки) а лише рік?
Відповідь
25.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
925 / 881
Доброго дня! Просимо надати роз’яснення з наступного питання. На підставі п.2 ч.2 ст.40 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі-Закон), Замовник проводить переговорну процедуру закупівлі (відсутність конкуренції з технічних причин). Згідно ч.6 ст.17 Закону, Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, повинен надати замовнику документи шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6, 8, 12 і 13 частини першої та частини другої цієї статті. Пунктом 18 ст.1 Закону визначено, що переможець процедури закупівлі - учасник, тендерна пропозиція якого відповідає всім критеріям та умовам, що визначені у тендерній документації, і визнана найбільш економічно вигідною, та якому замовник повідомив про намір укласти договір про закупівлю, або учасник, якому замовник повідомив про намір укласти договір про закупівлю за результатами застосування переговорної процедури закупівлі. Враховуючи вищезазначене, просимо надати роз`яснення, чи зобов`язаний переможець переговорної процедури закупівлі, яка проведена згідно п.2 ч.2 ст. 40 Закону, надавати замовнику документи зазначені в ч.6 ст.17 Закону.
Відповідь
24.05.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
919 / 900
15 січня 2020 року розпочато процедуру міжнародних торгів на закупівлю електричної енергії. У звязку із оскарженням процедури 2 рази в АМКУ процедуру відмінили в 28 квітня. На цей період був укладний договір з постачальником на універсальну послугу. Керуючись змінами (внесених Законом України від 23.11.2018р. № 2628-VIII) до пункту 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії», тимчасово на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року включно універсальні послуги, окрім побутових та малих не побутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. У зазначений період на бюджетні установи поширюються всі права та обов`язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих не побутових споживачів щодо отримання універсальних послуг, передбачених статтею 63 цього Закону) комітет прийняв рішення провести і надалі переговорну процедуру і укласти договір до кінця року з постачальником універсальної послуги, який має всі дозвільні документи на це. Чи рішення правильне і не потягне за собою штрафів? закупівля проводиться для дитячих садочків, без електроенергії не можемо бути жодного дня. Дякую за допомогу.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2