Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2659 / 2751
Доброго дня. Наказом Мінекономіки від 14.12.2020 № 2628 затверджено форму забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції та Вимоги до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції. В абз. 13 п. 1 форми забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції вказано наступну вимогу: "Відомості про договір, відповідно до якого видається гарантія банком, страховою організацією, фінансовою установою (у разі наявності)". В п. 11 розд. 4 вимог до забезпечення тендерної пропозиції / пропозиції, вказано: "у разі якщо надавачем гарантії є страхова організація, зазначається: назва договору, відповідно до якого надається гарантія, його номер та інші реквізити договору в разі їх наявності;". Отже, відомості про договір, відповідно до якого видається гарантія обов'язково зазначаються у разі якщо надавачем гарантії є страхова організація. Чи потрібно зазначати відомості про договір, відповідно до якого видається гарантія, якщо вона надається банком чи фінансовою установою? Чи відповідатиме банківська гарантія наказу Мінекономіки від 14.12.2020 № 2628 якщо в ній не буде вказано відомості про договір, відповідно до якого видається гарантія (адже вимога стосується лише страхових організацій)?
Відповідь
03.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2659 / 2677
Добрий день! Вийшов з ладу двигун до сміттєвоза. потрібно провести негайну його заміну, так як вивіз сміття проводиться безперебійно. вартісь двигуна 150 тис. грн. чи можна укласти прямий договір так, як часу для проведення процедури немає. і що для цього потрібно.
Відповідь
11.02.2022 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2658 / 2645
Згідно частини 4 п.5 ст.3 Закону №922, дія Закону не поширюється, якщо предметом закупівлі є оренда нерухомого майна. В договорі на оренду нерухомого майна передбачена сплата орендодавцю забезпечувального депозиту, який повертається після закінчення строку договору оренди. Прошу надати відповідь стосовно поширення дії Закону щодо сплати забезпечувального депозиту, передбаченого договором оренди нерухомого майна, чи треба публікувати цю оплату та за яким кодом класифікатору?
Відповідь
27.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2658 / 2661
Відповідно до пункту 5 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" нової редакції Закону процедури закупівель товарів, робіт і послуг, розпочаті до введення в дію цього Закону, завершуються відповідно до порядку, що діяв до введення в дію цього Закону. Разом з тим пунктом 6 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" редакції Закону з 19.04.2020 передбачено, що договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі до закінчення строку, на який такі договори були укладені. Зміни до таких договорів вносяться у порядку та на умовах, встановлених до введення в дію цього Закону. ------------------ Питання: Чи можна продовжити дію договору, укладеного до введення в дію нової редакції Закону (до 19.04.2020) відповідно до ч.5 ст. 36 Закону (порядок, що діяв)враховуючи положення пункту 6 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" чинної редакції Закону, а саме те, що договори про закупівлю, укладені у порядку та на умовах, установлених до введення в дію цього Закону, виконуються в повному обсязі виключно ДО ЗАКІНЧЕННЯ СТРОКУ, на який такі договори були укладені? Наприклад: якщо договір був укладений у 2019 році із кінцевим строком дії до 31.12.2020, то продовження його дії на 2021 рік неможливе в силу положень пункту 6 Розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" чинної редакції Закону?
Відповідь
10.01.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2656 / 2687
Чи обов`язково оприлюднення звіту про виконання договору, для договорів без використання електронної системи ? Якщо так, то який самє нормативний документ це регламентує? (стаття, поправка до ЗУ чи щось іншк?)
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2