Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
720 / 710
Загальна річна сума на послуги по технічній інвентаризації об'єктів нерухомого майна комунальної власності (відповідно до програми затвердженої рішенням сесії міської ради) складає більше 50 тис. грн. та менше 200 тис. грн. По мірі виникнення потреби на кожен такий об'єкт укладається окремий договір на суму від 1,8 тис. грн. до 30 тис. грн. До набрання чинності Законом України "Про публічні закупівлі" було опубліковано план та звіти по 7 укладених договорах на суму 54 тис.грн. Укласти загальний річний договір на визначену суму не маємо можливості, оскільки не володіємо інформацією щодо кількості об'єктів нерухомого майна на які протягом року виникне потреба у здійсненні технічної інвентаризації.Технічна інвентаризація замовляється Управлінням майном комунальної власності міста по мірі виникнення права комунальної власності на об'єкти нерухомого майна. Як діяти в такій ситуації: проводити спрощені процедури закупівель на кожен об'єкт чи достатньо публікувати звіти про укладені договори?
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
823 / 811
при формуванні оголошення на закупівлю товару за спрощеною закупівлею не було розміщено проект договору. чи потрібно відміняти таку закупілю, чи є можливість усунути таке порушення?
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
783 / 753
Чи може Замовник оголосити відкриті торги на суму більше 50 000, але менше ніж 1,5 млн. грн.?
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
681 / 644
Доброго дня. Роз'ясніть будь ласка, що мається на уваві "скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг" п. 17 ч.3 ст.14 Закону.
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
881 / 873
У звязку з новою редакцією Закону "Про публічні закупівлі" Документ 922-VIII, 19.04.2020, підстава - 114-IX. Щодо даного закону відсутні будь-які пояснення щодо здіснення закупівлі з коштів які зекономились в наслідок проведення аукціону, торгів тощо, як новий предмет закупівлі. У звязку з чим Держказначейство України не реєструє договір за кошти, які з економилися в наслідок проведення аукціону. Чи можливо від Вас отримати офіційне розяснення щодо здіснення подальшого проведення процедури з коштів які зеномились внаслідок проведення аукціону.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2