Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.05.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
942 / 994
Замовник оголошує відкриті торги на поточний середній ремонт дороги у технічному завданні передбачено дві частини, одна з яких містить виготовлення проектно-кошторисної документації, інша-виконання робіт, відповідно до проектно-кошторисної документації, а також встановлено вимогу, щодо надання в тендерній пропозиції динамічної договірної ціни учасником, в якій повинна бути передбачена оплата експертизи проектно-кошторисної документації. Чи можливо Замовнику поєднувати ці дві роботи? Чи можливо оголошувати відкриті торги з публікацією англійською мовою, не маючи експертного звіту та проектно-кошторисної документації? Чи це є законним зі сторони Замовника?Якщо ні, то якими нормативно-правовими актами регулюється необхідність проведення проектно-кошторисних робіт, потім експертного звіту, а після цього відкритих торгів на закупівлю поточного ремонту дороги?
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
938 / 949
Підприємство має намір придбати нові автомобілі. але у звязку з відсутністю достатніх коштів для закупівлі, підприємство має намір придбати автомобілі у лізинг (послуги фінансового лізингу). п.5 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі", передбачено, що дія закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: послуги фінансових установ, у тому числі міжнародних фінансових організацій, щодо надання кредитів, гарантій, лізингу, та послуги, допоміжні до фінансових послуг. Керуючись вище зазначеним, просимо надати розяснення чи можливе укладання договору фінансового лізингу автомобіля без проведення процедури закупівлі (відкриті торги).
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
767 / 754
Розтлумачте, будь ласка ст. 3 Закону , частину 5:Дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: пункт 18:послуги за договорами про медичне обслуговування населення, що надаються відповідно до закону. Чи можливо сюди відносити послуги за укладеними договорами між юридичними особами, лікарськими закладами для надання послуг пацієнтам лікарні , чі це відноситься до договорів між сіимецними лікарями та населенням
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
820 / 827
юридичні послуги (консультації з питань господарської діяльності) представляє інтереси сільської ради в суді яку процедуру обрати.
Відповідь
26.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
941 / 903
Спрощену закупівлю провели на суму заплановану в річному плані. В результаті торгів ця сума зменшилась. З'явилася економія коштів. Вважаються ці кошти зекономленими? Адже за Законом такими вважаються кошти, зекономлені внаслідок проведення процедури закупівель, а за новим Законом процедурами закупівель є: відкриті торги, торги з обмеженою участю та конкурентний діалог.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2