Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.03.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2908 / 2894
Підприємство має намір укласти з юридичною особою, якій належать майнові права на комп’ютерну програму «Х» (надалі - Правоволоділець) Авторський (ліцензійний) договір. Предмет Договору: Правоволоділець надає Підприємству виключне право дозволяти використання комп’ютерної програми «Х» (далі – КП) третім особам на умовах, визначених цим Договором, а Підприємство зобов’язується здійснювати відрахування 50% винагороди, отриманої Підприємством від третіх осіб за кожне використання КП (роялті). Чи являється така винагорода предметом закупівлі відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
15.02.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
2906 / 2907
Доброго дня! Питання наступного характеру. 18.01.2022 року відбулися торги з публікацією англійською мовою (закупівля пального) 31.01.2022 року було підписано договір з замовником. В період з 18.01. по 31.01. і в подальшому до теперішнього часу відбувається коливання ціни на ринку нафтопродуктів виникла потреба в підписанні додаткової угоди. Замовник не хоче брати до уваги подорожчання які відбувались з моменту самого аукціону і до підписання договору. Чи вправі ми брати до уваги даний проміжок часу коли робимо запит до уповноваженого органу на отримання довідки про коливання ціни на ринку?
Відповідь
11.02.2022 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2906 / 2886
Згідно частини 4 п.5 ст.3 Закону №922, дія Закону не поширюється, якщо предметом закупівлі є оренда нерухомого майна. В договорі на оренду нерухомого майна передбачена сплата орендодавцю забезпечувального депозиту, який повертається після закінчення строку договору оренди. Прошу надати відповідь стосовно поширення дії Закону щодо сплати забезпечувального депозиту, передбаченого договором оренди нерухомого майна, чи треба публікувати цю оплату та за яким кодом класифікатору?
Відповідь
10.02.2021 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2906 / 3052
Просимо надати роз"яснення щодо оприлюднення договорів на компенсаційні виплати (додаткові відпустки учасників ЧАЕС,компенсація вартості путівок пільговій категорії населення (учаники АТО,чорнобильці,особам з інвалідністю загального захворювання),забезпечення осіб з інвалідністю засобами реабілітації(протезно-ортопедичні вироби),компенсаційні виплати підприємствам на пільгове перевезення окремих категорій населення і т.інше що відноситься до соціального захисту населення. Державна казначейська служба України вимагає оприлюднювати всі звіти про укладення договів навіть ті на які які не поширюється дія Закону про закупівлі.
Відповідь
31.12.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
2902 / 2916
Яким чином має новостворена установа із 06.01.2021року має закупити газ на заклади культури щоб якомога скорше почати отоплювати установи? Чи можливо заключити спочатку прямий договір? Чи є це підставою для заключення договору із ПОН чи постачальником нагальної потреби природного газу?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2