Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
07.08.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3139 / 3172
Добрий день! Нами було проведено закупівлю послуг готельного обслуговування із розміщення іноземних делегацій (ДК 021:2015 55110000-4) на суму 170 тис.грн. (2 лоти - категорії готелю 3* і 5*) та укладено договір з переможцем (послуги фактично не надавалися), проте нещодавно нам було доведено інформацію щодо проведення у вересні - жовтні позапланових заходів військового співробітництва які передбачають додаткові витрати на оплату зазначених послуг на орієнтовну суму 50 тис.грн. Питання наступне? 1. Чи в праві ми вносити зміни до укладеного договору у бік збільшення його загальної вартості без порушення вимог чинного законодавства? 2. У разі неможливості збільшення вартості договору просимо надати роз'яснення щодо можливих варіантів вирішення зазначеного питання з урахуванням вимог законодавства. Будемо дуже вдячі за допомогу!
Відповідь
18.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3138 / 3183
Установа уклала договір за результатами відкритих торгів на продукти харчування за двома фондами (загальним та спеціальним). По загальному фонду договір виконано, а по спеціальному кошти є до кінця року. Які дії установи, якщо по загальному фонду термінову потрібно придбати продукти харчування , а договір не закритий тому, що по спеціальному фонду є кошти.
Відповідь
28.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3138 / 3226
У бюджетної установи на початку року у річному плані закупівель було передбачено 83000,00 грн на оплату розподілу газу. Договір було заключено на 45000,00грн. Зараз, у зв’язку із збільшенням ціни та збільшенням обсягу, виникла необхідність у збільшенні суми договору на 30000,00 грн. Скажіть, будь-ласка, можна заключити додаткову угоду чи необхідно заключати новий договір і чи можливо здійснити закупівлю без застосування скороченої процедури зіславшись на відсутність конкуренції з технічних причин(ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»)
Відповідь
08.05.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3138 / 3243
Доброго дня, підскажіть будь ласка чи підпадає під дію Закону України "Про публічні закупівлі" виготовлення документів про загальну середню освіту (атестатів, свідоцтв). Збір інформації (тобто послуги, необхідні для виготовлення документів) здійснюється Регіональним центром (комунальна установа), яка передає цю інформацію на Інфоресурс (державна установа), яка безпосередньо здійснює виготовлення документів. При цьому договір ми укладаємо лише з Регіональним центром.
Відповідь
17.12.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3137 / 3385
Цікавить можливість підписанння додаткових угод на пролонгацію терміну дії договору укладеного на підставі допорогової закупівлі до 19.04.2020 року так як провести нову закупівлю і підписати новий договір до затвердження кошторису неможливо
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2