Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
14.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1901 / 1926
Доброго дня. Замовником було двічі оголошено процедуру відкритих торгів на закупівлю послуг, обидві процедури не відбулись, через недотсатню кількість учасників. Був зареєстрований лише один учасник з ціновою пропозицією меншою за очікувану вартість. На даний час планується провести переговорну процедуру на підставі ч.2 п.1 статті 40. Запитання: Яку очікувану вартість зазначити в переговорні поцедурі? 1. Таку як була у відкритих торгах, чи 2. Ту що була подана одним учасником в процедурі відкитих торгів (менша за очікувану)?
Відповідь
13.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2390 / 2428
Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області про надати наступне роз'яснення: Протоколом засідання №113-20 від 26 червня 2020 року експертна комісія з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій ухвалила що: відповідно до Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнями, затвердженого постановою Кабінетом Міністрів України від 24 березня 2004 року №368, Національного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019:2010 класифікувати надзвичайну ситуацію, яка виникла на території Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей з причини значного ускладнення погодних умов як надзвичайну ситуацію природного характеру (20310 - Метеорологічні НС, пов'язані з атмосферними опадами) державного рівня. На підставі даної ухвали чи має право Служба автомобільних доріг застосувати переговорну процедуру закупівлі згідно з ст. 40 ч.3 абз.1 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2339 / 2287
В установи є потреба в закупівлі електричної енергії на суму понад 200 тис.грн., при цьому електрична енергія закуповується з розрахунку 90% - гуртожитки та 10% - універсальні послуги (Відповідно до статті 13 розділу XVII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про ринок електричної енергії», тимчасово, на період з 01 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, універсальні послуги надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності). На сьогодні на території Чернігівської області єдиним електропостачальником універсальних послуг є ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ», закупівля у іншого учасника є неможливою. Чи можно за таких умов застосувати переговорну процедуру закупівлі (скорочену) на підставі пункту 2 частини 2 Закону України "Про публічні закупівлі" - відсутність конкуренції з технічних причин.
Відповідь
09.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2117 / 2156
В січні 2020 р. укладено договір про постачання електроенергії для закладів дошкільної освіти з постачальником шляхом проведення переговорної процедури, дія договору до 31.12.2020. На даний час виникла необхідність в укладенні договору на постачання ел.енергії для закладів загальної середньої освіти у звязку із передачею їх на баланс відділу (сума більше 200 тис.грн.). Чи маємо ми підстави на переговорну процедуру із тим же постачальником у даному випадку чи повинні проводити відкриті торги?
Відповідь
08.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2061 / 2092
У процесі здійснення своєї основної діяльності (випуск та публічний показ вистав) Державне підприємство «Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка» (далі - Театр) досить часто стикається з необхідністю залучення до процесу створення вистав на підставі цивільно-правових договорів митців різного спрямування: режисерів, художників, композиторів тощо. Вартість вказаних послуг значно перевищує встановлений Законом України «Про публічні закупівлі» ліміт в 50 тис. Варто наголосити що закупівля вказаних послуг є досить специфічною та на наше тверде переконання не може бути проведена за допомогою спрощеної закупівлі або відкритих торгів. Так п.п. 2 п. 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачає, що придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб'єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: предмет закупівлі полягає у створенні або придбанні витвору мистецтва або художнього виконання; існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності. Враховуючи вищевикладене, просимо надати роз’яснення чи підпадає під вказані пункти Закону закупівля послуг театральних режисерів, композиторів, художників зі створення театральної постановки або складових її частин.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2