Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.03.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4660 / 4484
Відповідно до пункту 5. статті 36 розділу VII Закону України «Про публічні закупівлі» Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку». Замовник додатковою угодою продовжує термін дії договору та визначає обсяг, що не перевищує 20% суми, визначеної в договорі, укладеному в попередньому році. Який термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому», з моменту підписання і до …???. Поясність, як вирахувати такий термін дії додаткової угоди «про продовження терміну дії договору, укладеному в попередньому» з посиланням на норми законодавства України. У Законі України «Про публічні закупівлі» зазначено: Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, але один тендер можна провести, наприклад за 40 днів, а інший, враховуючи скарги до АМКУ, відхилення та відміну - за півроку. Враховуючи вищезазначене, абсолютно не зрозуміло, який термін мається на увазі у визначенні «продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року».
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4655 / 4612
Чи можна у євроторгах змінювати очікувану вартість закупівлі після оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі та тендерної документації?
Відповідь
23.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4652 / 4543
Звертаємося до Вас з проханням відповісти на питання: Чи може замовник встановлювати в тендерній документації строк більший ніж п'ять днів для подання переможцем довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів, виданої ДФС, відповідно до вимог ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь
02.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4649 / 4413
У довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, завжди вказується назва установи (організації, закладу), до якої буде подано цю довідку. Чи є порушенням Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015р. №922-VIII надання вказаної довідки до установи (організації), яка не вказана у довідці про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів
Відповідь
04.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4646 / 4549
1.Чи є порушення з боку Замовника, Комунального підприємства Вінницької міської ради "Вінницяміськтеплоенерго" вимог п.7 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі" (Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування цього Закону) в частині оголошення ТРИДЦЯТИ (UA-2018-04-16-002220-a, UA-2018-04-16-002228-a, UA-2018-04-16-002231-a, UA-2018-04-16-002239-a, UA-2018-04-16-002247-a, UA-2018-04-23-0023-10-a, UA-2018-04-23-002315-a, UA-2018-04-23-002322-a, UA-2018-04-23-002329-a, UA-2018-04-23-002337-a, UA-2018-04-23-002254-a, UA-2018-04-23-002295-a, UA-2018-04-23-002324-a, UA-2018-04-24-002125-a, UA-2018-04-24-002114-a, UA-2018-04-24-002253-a, UA-2018-04-24-002228-a, UA-2018-04-24-001988-a, UA-2018-04-24-002024-a, UA-2018-04-24-002031-a, UA-2018-05-02-002072-a, UA-2018-05-02-002061,UA-2018-05-02-002040-a, UA-2018-05-02-002031-a, UA-2018-05-02-002047-a, UA-2018-05-02-002033-a, UA-2018-05-02-002029-a, UA-2018-05-02-002039-a, UA-2018-05-02-002030-a, UA-2018-05-02-002001-a) відкритих торгів на придбання товарів за одним і тим самим предметом закупівлі згідно ДК СPV 021:2015 - 44160000-9 очікувана вартість кожної окремо закупівлі становить в еквіваленті менше 133 тис. євро. Разом по ТРИДЦЯТИ торгах очікувана вартість становить більше 133 тис.євро, а саме 59 490 906, 02 грн. та, відповідного, не оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу оголошення про закупівлю англійською мовою, як це визначено п. 4. ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі", враховуючи, що замовлення перевищує суму 133 тис. євро необхідно дотримуватись певних вимог Закону України "Про публічні закупівлі": по-перше, публікація англійською мовою; по-друге, має бути додано ще один етап - перекваліфікація; по-третє, брати участь мають право лише ті постачальники, яких було допущено до аукціону на етапі перекваліфікації, як зазначає Замовник в своїх неодноразових поясненнях, що участь можуть приймати не тільки вітчизняні але й іноземні компанії, оскільки вимоги в технічній документації Замовника можуть виконати європейські (іноземні) учасники?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2