Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
18.12.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1555 / 1647
Добрий день. У січні 2020р. був укладений прямий договір на ел.енергію на 50 000,00 тис. Зараз нам ( района рада) не вистачає ел.енергії і ми хочемо зробити додаткову угоду до цього договору на 8000,00грн ( за рахунок відшкодованих нам коштів ). Скажіть, чи можемо ми продовжити цей договір з цим поставщиком до кінця цього року, чи потрібно робити спрощену процедуру, так як сума більше 50 000,00грн?
Відповідь
17.12.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1432 / 1518
чи можлива закупівля газу в грудні 2020р. прямим договором на суму 49999,00 грн. без використання електроної системи закупівель (звіт про укладений договір) , якщо заклад має залишок коштів після тедеру відкриті троги на початку року в сумі 16000,00 грн та додаткових по довідці на суму 33999 грн, що в сумі і складає 49999 грн , при чому тендерний договір за результатами відкритих торгів використано повність сумою, але не початковими обємами, які зменшилися за рахунок підвищення ціни, що підтверджено висновками торгово-промислової палати).
Відповідь
02.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1288 / 1318
Надайте, будь-ласка роз’яснення. Необхідно здійснити коригування проєктно-кошторисної документації. Укласти даний договір можливо лише з певним суб’єктом – автором проекту, у зв’язку з захистом авторських прав розробника проекту. Сума договору 450 000 грн. У даному випадку чи має право замовник укласти прямий договір чи потрібно проводити переговорну процедуру?
Відповідь
08.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1246 / 1313
Доброго дня! Будь ласка, надайте відповіді на деякі питання стосовно Постанови Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 «Про затвердження порядку формування та використання електронного каталогу». 1. Коли і яким чином буде оприлюднена інформація щодо початку роботи електронного каталогу? 2. На якому етапі і яким чином можливо подати заявку-звернення про приєднання до електронного каталогу в якості постачальника?
Відповідь
27.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1601 / 1669
1. Питання, щодо застосування пп.5 п.7. ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі» Відбулась спрощена закупівля, укладений договір на суму 906000 грн., розпочаті роботи з капітального ремонту. В ході виконання робіт виникла потреба в проведенні додаткових робіт та додаткових витратах, які замовник не міг передбачити на момент здійснення первинної закупівлі. На ці цілі виділено додатково 240000 грн. Чи можливе застосування пп.5 п.7. ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі» та придбати роботу без застосування порядку проведення спрощених закупівель, чи знову проводити спрощену закупівлю? Якими документами, та хто може довести, що роботи є аналогічні? 2. Питання щодо застосування п. 6 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі» Орган місцевого самоврядування є засновником комунального підприємства, частка у статутному капіталі становить 100%. Комунальне підприємство планує виконати роботи з благоустрою міста. Відповідно до п.3 ч. 1 ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» до повноважень сільських, селищних, міських рад у сфері благоустрою населених пунктів належить, серед іншого, створення в разі необхідності органів і служб для забезпечення здійснення спільно з іншими суб'єктами комунальної власності благоустрою населених пунктів, визначення повноважень цих органів (служб). Відповідно до ч. 2 ст. 10 Закону, до повноважень виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належить, серед іншого, організація забезпечення на території населеного пункту чистоти і порядку, дотримання тиші в громадських місцях. Постає питання можливості застосування п. 6 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме чи має право замовник не застосовувати цей закон для здійснення закупівлі даного предмета закупівлі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2