Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.11.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
854 / 899
Прошу дати роз’яснення по суті питання - на етапі пре-кваліфікації відкритих торгів з публікацією англійською мовою, учасником помилково була надана цінова пропозиція. Замовник відхилів пропозицію учасника. У випадку, якщо на торги були надані пропозиції двох учасників, одного з котрих на етапі пре-кваліфікації не допустили до аукціону, вважаються торги такими, що відбулися?
Відповідь
24.11.2021 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
854 / 900
Добрий день! Прошу допомоги! Закупівля UA-2021-11-08-001153-a. Відбулися торги, По критерію "найнижча ціна" переможець ТзОВ "Промелектроніка" м. Запоріжжя перемогла на аукціоні з пропозицією 143750 грн. Вона є платником ПДВ. Закупівля відбувалася по критерію "без ПДВ", в конкурсній документації це описувалось. При укладенні договору ТзОВ "Промелектроніка" вимагає збільшити цю суму на 20% ПДВ. Договір підписує тільки при збільшенні суми договору на розмір ПДВ. Чи повинна військова частина збільшувати суму договору на 20% ПДВ або укладати договір за ціною переможної ставки 143750 грн. включно з ПДВ? Як діяти?
Відповідь
19.11.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
824 / 816
Після проведення у 2020 році двох спрощених процедур закупівель, які були відмінені через відсутність учасників, бюджетною установою згідно з пунктом 1 частини 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» було укладено прямий договір на постачання електричної енергії у 2021 році. Цим договором передбачено, що його дія може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі, укладеному у попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку. Чи маємо ми право укласти додаткову угоду на наступний рік в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від діючого договору на період оголошення повторної процедури відкритих торгів на 2022 рік? Якщо ні, то які наші дії?
Відповідь
12.11.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
731 / 716
Нами розпочато процедуру закупівлі відкриті торги. Рішенням сесії міської ради у нас змінюється назва закладу. На момент підписання договору ми вже будемо мати нову назву і нову печатку. Як діяти в таких випадках? Чи повинні ми відмінити торги або вносити зміни до ТД і в якій частині?
Відповідь
04.11.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
618 / 578
Відповідно до ч.3 ст. 10 Закону Україні «Про публічні закупівлі»: Оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються в електронній системі закупівель англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро; для робіт - 5 150 тисячам євро. Курс євро визначається згідно з офіційним курсом, установленим Національним банком України станом на дату оприлюднення в електронній системі закупівель оголошення про проведення конкурентної процедури закупівлі. В зв’язку з вищезазначеним, чи застосовується ця норма закону до Централізованої Закупівельної ОрганізаціЇ, якщо сумарна очікувана вартість за кодом ДК від замовників, в інтересах яких ЦЗО здійснює закупівлі, перевищує зазначені межі? Просимо надати роз’яснення.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2