Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6928 / 6578
Чи має право Замовник з власної ініціативи здійснити оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів англійською мовою згідно ч. 4 ст. 10 ЗУ "Про публічні закупівлі" у випадку, якщо очікувана вартість закупівлі не перевищує суми, визначені згідно вказаної частини, та застосувати у зв'язку з цим положення ч. 5 ст. 28 Закону (розгляд поданих пропозицій до проведення автоматичної оцінки зі складенням відповідного протоколу розгляду тендерних пропозицій), та за умови дотримання строків, передбачених згідно ч. 3 ст. 21 Закону
Відповідь
21.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
8580 / 8490
Повторно звертаюсь до Вас (http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=279a5164-41b6-4ebc-b6a9-99bc0d0e3059&lang=uk-UA), оскільки відповідь не отримав. Пунктом 9 форми оголошення про проведення відкритих торгів, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України 22.03.2016 № 490 встановлено вимогу щодо зазначення строку поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. В зазначеному пункті замовник повинен зазначати конкретний строк поставки товару (приклад: з 01.03.2017 по 31.12.2017 (майданчик www.dzo.com.ua)). Таким чином, у разі якщо замовником оголошено закупівлю 27.01.2017 з дотримання вимог частини 1 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» кінцевий строк подання пропозицій буде не раніше 12.02.2017. Електронний аукціон відбудеться не раніше 13.02.2017. Відповідно до частини 4 статті 28 Закону України «Про публічні закупівлі» після оцінки пропозицій замовник розглядає тендерні пропозиції на відповідність вимогам тендерної документації з переліку учасників, починаючи з учасника, пропозиція якого за результатом оцінки визначена найбільш економічно вигідною. Строк розгляду тендерної пропозиції, яка за результатами оцінки визначена найбільш економічно вигідною, не повинен перевищувати п’яти робочих днів з дня визначення найбільш економічно вигідної пропозиції. Відповідно до частини 2 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем торгів протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та пропозиції учасника-переможця. З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Отже, замовник при визначенні переможця 17.02.2017 (у відповідності до частини 1 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі») має право укласти договір з учасником не раніше 28.02.2017 та не пізніше 09.03.2017. Укладаючи договір 09.03.2017 сторони визначають, що договір діє з дня його підписання. Враховуючи, що договір укладено 09.03.2017 строк поставки товару починається з 09.03.2017 до 31.12.2017, що в свою чергу не відповідатиме звіту про результати проведення процедури закупівлі (далі - звіт), оскільки у пункті 7 звіту (строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг) зазначається строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг з 01.03.2017 по 31.12.2017. У зв’язку із наявною невідповідністю інформації у звіті та договорі щодо строку поставки товару, не з вини замовника, Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів відмовляє замовнику у реєстрації зазначеного договору. Враховуючи все вищезазначене прощу Вас надати відповідь по даному прикладу та шляхи його вирішення.
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6574 / 6466
Чи можна у євроторгах змінювати очікувану вартість закупівлі після оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі та тендерної документації?
Відповідь
09.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5967 / 5805
Добрий день! Нам для прикладу будівництва нового СІЗО переданий відсканований проек (польська тюрма) від колег з Польщі. Плануємо зробити екпертну оцінку вказаної проектної документації. Це допорогова закупівля, передбачені витрати на експертизу 50 000 грн. Один файл має розмір від 40 і більше Мб, Всього 5 Гб, майданчик newtend приймає файли до 25 Мб. Як бути в такому випадку?
Відповідь
03.02.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
5261 / 5488
В оприлюдненій інформації про закупівлю (закупівля завершена) була допущена технічна помилка, як можна її виправити? Дякую!
Відповідь
1 2 3 4 5 6
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2