Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
08.07.2019 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1960 / 1904
Доброго дня! Відповідно до листа Мінекономрозвитку, вих.. № 3302-06/21890-07 від 15.07.2016 р. було надано роз’яснення що «…підприємства…, які не є замовниками у розумінні Закону, можуть використовувати Систему з метою здійснення відбору постачальника…, незалежно від суми закупівлі у порядку, затвердженому наказом ДП «Зовнішторгвидав України від 13.04.2016 р. № 35». Але 19.03.2019 р. цей наказ було відмінено наказами ДП «ПРОЗОРРО» № 10 та № 11. Запитання: Враховуючи вищенаведене, в разі закупівель товарів, робіт чи послуг за електронною Системою закупівель, яким документом необхідно керуватись підприємству, що не є замовником у розумінні Закону при використанні ЕСЗ, якщо очікувана вартість закупівель може бути менше та більше порогової?. Дякуємо за відповідь.
Відповідь
24.06.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2310 / 2343
При формуванні оголошення про багатолотову закупівлю послуг «Розробка проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Богданівської сільської ради та проходження комплексної державної експертизи – 9 лотів: Лот 1 - с. Богданівка, Павлоградський район, Дніпропетровська область. Лот 2 – с. Мерцалівка, Павлоградський район, Дніпропетровська область. Лот 3 – с. Шахтарське, Павлоградський район, Дніпропетровська область. Лот 4 – с. Самарське, Павлоградський район, Дніпропетровська область. Лот 5 – с. Нова Дача, Павлоградський район, Дніпропетровська область. Лот 6 – с. Кохівка, Павлоградський район, Дніпропетровська область. Лот 7 – с. Мар`івка, Павлоградський район, Дніпропетровська область. Лот 8 – с. Зелене, Павлоградський район, Дніпропетровська область. Лот 9 – с. Нова Русь, Павлоградський район, Дніпропетровська область.» за кодом ДК 021:2015 «71250000- 5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги». Предмет закупівлі вказаний загально для всіх лотів. Система Прозорро сформувала звіт про результати проведення процедури закупівлі окремо по лотах, однак в жодному з 9-ти лотів вказаний тільки населений пункт і ніде не вказано речення "Розробка проектів землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Богданівської сільської ради та проходження комплексної державної експертизи". Чи є це порушенням процедури закупівлі, чи можливо вважати це як технічну помилку та оформити протоколом засідання тендерного комітету?
Відповідь
12.06.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2003 / 1974
До якої категорії класифікації суб'єктів господарювання віднести бюджетну установу, яка надає послуги по оздоровленню дітей, при публікації звіту про укладений договір? (працівників - 170 чол., дохід за рік 32 млн.грн.) Даної категорії немає у запропонованому переліку.
Відповідь
12.06.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2173 / 2114
Щодо визначення замовником категорії класифікації суб’єкта господарювання Згідно з регламентом роботи електронної системи публічних закупівель ProZorro (далі – Система), у полі «Класифікація суб’єкта господарювання», учасники безумовно мають обрати категорію класифікації, відповідно, до якого вони відносяться згідно ч.3 ст.55 Господарського кодексу України від 16.01.2003р. №436-IV в редакції від 07.02.2019р. Якщо учасник не внесе відповідні зміни у своєму профілі, то не зможе технічно подати свою тендерну пропозицію. Дані щодо розміру організації є обов’язковими для заповнення учасниками під час здійснення відкритих торгів та допорогових закупівель. Разом з цим, у разі здійснення замовником закупівель без використання Системи: переговорної процедури або оприлюднення в Системі звітів про укладені договори, у зв’язку з тим, що учасники не подають свої пропозиції та не заповнюють відповідні поля у своєму профілі, замовник самостійно заповнює усі необхідні поля, у тому числі поле: «Класифікація суб’єкта господарювання». На цей час склалася ситуація при якої деякі контрагенти відмовляються визначати свою категорію класифікації та надавати її на запит замовника під час здійснення замовником закупівель без використання Системи. Відсутність у замовника такої інформації не дає можливості заповнення відповідного поля Системи. Прошу Вас надати роз’яснення, яким чином замовник повинен отримувати від контрагента вищезазначену інформацію та механізм здійснення закупівлі у разі відсутності у замовника такої інформації. При цьому, направляю Вам відповідь стосовно вищезазначеного питання від ДП «ПРОЗОРРО»: «Доброго дня! Державне підприємство «ПРОЗОРРО» визначено відповідальним за забезпечення функціонування та наповнення електронної системи публічних закупівель Prozorro. До функцій Підприємства не належить контроль за дотриманням замовниками та учасниками закупівель вимог чинного законодавства України з питань публічних закупівель та надання роз’яснень. Відповідно до пункту 13 частини 1 статті 8 Закону "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) до основних функцій Уповноваженого органу відноситься надання безоплатних консультацій рекомендаційного характеру з питань закупівель на інформаційному ресурсі Уповноваженого органу. Рекомендуємо звернутись до відділу, що надає роз’яснення положень Закону та інших нормативних документів за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/List?lang=uk-UA&id=7758c77b-e410-44ea-a07d-37f1799e11e5&tag=ZapitiKoristuvachiv».
Відповідь
28.05.2019 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
2043 / 1992
Доброго дня! Чим зумовленно зобов'язання Замовників в системі електронних публічних закупівель заповнювати нове електронне поле “класифікація суб’єктів господарювання” (на прикладі публікації Звіту про укладені договори)? Адже ПЛАНОМ ЗАХОДІВ Розпорядження КМУ № 292-р від 10.05.2018 року передбачено "запровадження у картці реєстрації УЧАСНИКА в електронній системі закупівель окремого поля щодо категорії суб’єкта господарювання залежно від кількості працюючих та доходів від будь-якої діяльності за рік". Тобто мова йде саме про зобов'язання для УЧАСНИКА, а не ЗАМОВНИКА. Наказом МЕРТУ № 490 (зі змінами) заповнення данного поля Замовником не передбачено, а без його заповнення - створення закупівлі на майданчику неможливе. Як бути Замовникам в даному випадку? Де брати дані про класифікацію Учасників, і чим має керуватись тендерний комітет, вимагаючи у відповідальних за укладення договору осіб вищезазначену інформацію для публікації Звіту про укладені договори??
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2