Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
29.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1312 / 1201
Відповідно до частини 6 статті 33 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем процедури закупівлі, протягом строку дії його пропозиції, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю відповідно до вимог тендерної документації та тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі. У випадку обґрунтованої необхідності строк для укладання договору може бути продовжений до 60 днів. Враховуючи вищезазначене виникає питання, чи повинен замовник торгів або переможець оприлюднювати у системі закупівель повідомлення про продовження строку укладання договору?
Відповідь
29.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1297 / 1279
Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: зміни до тендерної документації та роз’яснення до неї (у разі наявності) у машинозчитувальному форматі - протягом одного дня з дня прийняття рішення про їх внесення або надання роз’яснень. Враховуючи вищезазначене виникає питання, поняття «машинозчитувальний формат» мається на увазі, що це документи завантажуються в електронну систему закупівель у вигляді файлів, придатних для машинозчитування (файли з розширенням «..pdf.», «..jpeg.», тощо)? Прохання надати роз’яснення та визначення терміну «машинозчитувальний формат».
Відповідь
17.04.2020 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
1124 / 1110
Доброго дня! У зв'язку з набуттям чинності 19.04.2020 нової редакції ЗУ "Про публічні закупівлі", просимо надати роз'яснення стосовно наступного положення даного Закону. Відповідно до частини 5 статті 22 Закону передбачено "5. Замовникам забороняється вимагати від учасників засвідчувати документи (матеріали та інформацію), що подаються у складі тендерної пропозиції, печаткою та підписом уповноваженої особи, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису." Оскільки, відповідно до положень Закону всі тендерні пропозиції (в т.ч. документи у їх складі) подаються в електронному вигляді через електронну систему закупівель,в тому числі, у вигляді сканованих копій оригіналів документів складених учасником (наприклад копія статуту), то відповідно до вищезазначеного положення (частина 5 статті 22 Закону) мається на увазі що: 1. замовнику забороняється вимагати засвідчення підписом та печаткою учасника документів у складі тендерної пропозиції, що надані через електронну систему закупівель з накладанням КЕП на всю тендерну пропозицію (підписання КЕП тендерної пропозиції учасника)? або 2. кожен документ, що завантажено в електронну систему у складі тендерної пропозиції учасника, має бути надано з накладенням КЕП уповноваженої особи?
Відповідь
17.04.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1206 / 1127
Доброго дня! Чи може уповноважена особа установи користуватися тим самим кабінетом замовника, що й тендерний комітет, якщо тендерний комітет і надалі буде провадити закупівлі?
Відповідь
09.04.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1100 / 1053
Доброго дня, нашим підприємством був укладений договір за допомогою відкритих торгів на поставку палива,але потреби в паливі не виникло і відповідно не було оплат по договору. По закінченню договору потрібно опублікувати звіт про його виконання та вказати суму на яку договір виконаний, в зв'язку з тим, що технічно програма не може прийняти нулі (відповідь тех. підтримки майданчика) ми не множимо опублікувати звіт. Підкажіть,будь ласка, чи буде порушенням якщо вказати 1 копійку у звіті та як нам бути в такої ситуації. Дякуємо
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2