Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
05.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
126 / 136
Перехід комунальної установи у централізовану закупівельну організацію. Сумська обласна рада визнала нашу комунальну установу централізованою закупівельною організацією. У нас виникли деякі питання з організації роботи ЦЗО. Наскільки ми зрозуміли з "ЗУ про публічні закупівлі" та з постанови Кабміну №1216, нам потрібно зробити наступне: 1)Зареєструвати зміни в статуті; 2)Наказом визначити уповноважених осіб та затвердити Положення про уповноважених осіб; 3) Положення про відділ з публічних закупівель; 4) Регламент взаємовідносин Замовників з ЦЗО. Це весь перелік документів які потрібні нам для початку роботи?
Відповідь
04.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
135 / 131
На "ковідні" закупівлі дія ЗУ "Про публічні закупівлі" не поширюється. Перелік таких товарів і послуг затверджується КМУ. Підстава : ЗУ №530 від 17.03.20 та пост.КМУ 225. Обидва документи чинні. ЗУ №1599 від 01.07.2021, також вносить зміни в прикінцеві положення ЗУ "Про публічні закупівлі". Цим законом "ковідні" закупівлі розділяються на прямі закупівлі (перелік та порядок затверджуються КМУ) та спрощені закупівлі. Закон чинний з 24.07.2021. Питання - яким саме законом та постановою КМУ керуватися при здійснені "ковідних" закупівель.
Відповідь
03.08.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
175 / 173
16.07.2021 року замовником була оголошена спрощена закупівля "Капітальний ремонт приміщень будівлі комунального закладу «Черкаський заклад загальної середньої освіти» Черкаської селищної ради Новомосковського району Дніпропетровської області за адресою: смт Черкаське, вул. Лісна, 23, Новомосковського району, Дніпропетровської області". 29.07.2021 року було визначено переможця закупівля, Укладати договір можливо з 13.08.2021 року. А 02.08.2021 року замовник змінив назву. Як правильно укласти договір в зв'язку з перейменуванням замовника?
Відповідь
02.08.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
131 / 136
Ми громадська організація спортивного спрямування. Проводимо спортивні заходи, які внесені в Єдиний Календарний план Міністерства молоді та спорту. Запитання: 1. Згідно пункту 9, частини 7, статті 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" ми можемо не проводити спрощену процедуру закупівлі, а укладати прямі договори навіть, якщо сума по одній статті витрат перевищує 50 000 грн, але є меншою ніж 200 000 грн. Чи вірно ми трактуємо статтю? 2. Згідно пункту 2, частини 7, статті 3 ЗУ "Про публічні закупівлі" якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка має бути документально підтверджена замовником; Також випливає, що ми можемо не проводити спрощену систему закупівлі, а укласти прямий договір. Адже у місті Львові є тільки 1 басейн, який по технічних характеристиках підходить для проведення змагань з водного поло. Запитання: чи вірно ми трактуємо статтю і якщо так, то які саме підтверджуючі документи ми маємо надати і кому, щоб підтвердити відсутність конкуренції.
Відповідь
30.07.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
131 / 142
Доброго дня! 24.07.2021р. набрав чинності Закон Україні № 1599-IX від 01.07.2021р. «Про внесення зміни до розділу X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про публічні закупівлі" щодо виключення можливості здійснення закупівель без використання електронної системи закупівель» (далі за текстом – закон). Абзацом 4 цього Закону зазначено: Установити, що на період дії встановленого Кабінетом Міністрів України карантину, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", закупівля товарів (крім лікарських засобів, вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів, розхідних матеріалів для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 та медичних виробів для вакцинації від COVID-19, медичного обладнання для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу пацієнтам, хворим на COVID-19, систем постачання медичних газів) та послуг, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), здійснюється в порядку, встановленому цим Законом для спрощених закупівель". Просимо надати роз’яснення чи застосуються до спрощених процедур стосовно закупівлі товарів, відповідно до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" та Закону 1599, визначені верхні граничні суми у розмірі 200тисяч для товарів та 1,5 мільйона гривень для послуг, передбачені п.1 ст. 3? п.1 п.1 ст3 Закону України "Про публічні закупівлі": 1) до замовників, визначених пунктами 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, за умови що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень;
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2