Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.06.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1547 / 1745
Чи може особа, що є секретарем ТК призначатися упоавноваженою особою по боротьбі з корупцією на Підприємстві?
Відповідь
15.06.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1650 / 1585
Відповідно до ст. 11 ЗУ «Про публічні закупівлі» відповідальною за організацію та проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі є уповноважена особа. Відповідно до ч. 4 Прикінцевих та перехідних положень Тендерний комітет до 1 січня 2022 року Замовник може утворювати тендерний комітет (комітети) для організації та проведення процедур закупівель. Вищевказані процедури закупівель здійснюються з використання електронної системи закупівель. За результатом процедури закупівлі/спрощеної закупівлі укладається Договір. Згідно до роз’яснення Мінекономіки № 3304-04/28729-06 від 05.05.2020 року «Щодо спрощених закупівель» договір, який передбачає оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, не є договором про закупівлю у розумінні ЗУ «Про публічні закупівлі». Таким чином виникає питання, чи мають право уповноважена особа чи тендерний комітет здійснювати оприлюднення звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель? В роз’ясненні Мінекономіки № 3304-04/24218-06 від 10,04.2020 «Щодо організації закупівельної діяльності замовника» дане питання не висвітлено.
Відповідь
14.06.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1308 / 1261
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи має право голосу секретар тендерного комітету щодо рішень, які приймаються тендерним комітетом? Або він лише веде документацію та викладає її на сайт? Дякую!
Відповідь
04.06.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1242 / 1269
Доброго дня! Згідно п. 4 розділу Х ЗУ №922 до складу тендерного комітету повинно входити не менше п’яти осіб. У разі якщо кількість службових (посадових) осіб у штатній чисельності працівників замовника є меншою, ніж п’ять осіб, до складу тендерного комітету мають входити всі службові (посадові) особи замовника. Питання: Чи можна створити тендерний комітет, у склад якого входитимуть 5 співробітників, з яких 4 чоловіка - це службові (посадові) особи і 1 - не службова (посадова) особа, за умови, що у штатній чисельності працівників замовника всього мається 7 посадових осіб, тобто більше п'яти? Дякую?
Відповідь
01.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1534 / 1585
В якому вигляді повинна надаватися секретарю ТК або УО "очікувана вартість предмета закупівлі" на РОБОТИ? Наказом №275 від 18.02.2020р. не наведено конкретеки. Є зведений кошторисний розрахунок, але ж авторський, технічний, експертиза і т.д. не враховуються в очікувану вартість, то в якій саме формі робити її, і хто саме повинен ставити підпис працівник, який відповідає за неї, чи начальник теж? Може є який зразок розрахунку очікуваної вартості?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2