Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
6312 / 6164
Добрий день! За результатами аукціону в електронній системі переможець зазначив 290000,00 грн. Згідно вимог тендерної документації, переможець повинен надати оновлену тендерну пропозицію за результатами аукціону. Переможець надав оновлену тендерну пропозицію на суму 289988,00 грн. Різниця виникла в результаті перерахунку під час приведення тендерної пропозиціїу відповідність з сумою, отриманою за результатами торгів. Вартість наданої тендерної пропозиції не перевищує вартості, зазначеної при аукціоні. Відповідно до ст. 36 п.4 Ку "Обласний тубдиспансер" ЗОР уклав договір на суму 289988,00 грн. При формуванні звіту вартість договору автоматично зазначено 290000,00 грн. В результаті цього Казначейська служба відмовляється реєструвати договір на підставі даних розбіжностей.Чи є порушення законодавства в діях замовника та чи правомірна відмова в реєстрації?
Відповідь
09.11.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4788 / 4858
З приводу отримання гранту щодо створення Центру обміну технологій в сфері терапії залежностей на базі Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України(далі УНДІ ССПН)Каліфорнійським університетом в Сан Дієго доручено УНДІ ССПН проведення Міжнародної конференції. Службою контрактів і грантів Каліфорнійського університету будуть перераховані кошти на оплату послуг з проведення зазначеної Конференції в сумі 36000,00 доларів США. Кошти, що надійдуть на оплату послуг з проведення конференції належить до другої групи влсних надходжень бюджетних установ. ПИТАННЯ: Чи потрібно проводити відкриті торги на оплату послуг з проведення зазначеної Конференції?
Відповідь
16.10.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4844 / 4418
Відповідно п.2 ст.7 до Закону України "Про публічні закупівлі"(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 9, ст.89): Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів: до здійснення оплати за договором про закупівлю перевіряє наявність договору про закупівлю, річного плану закупівель та звіту про результати проведення процедури закупівлі, які підтверджують проведення процедури закупівлі, за результатами якої укладено договір про закупівлю; вживає заходів з недопущення здійснення платежів з рахунка замовника згідно з узятим фінансовим зобов’язанням за договором про закупівлю у випадках: відсутності або невідповідності встановленим законодавством вимогам необхідних документів, передбачених абзацом другим цієї частинию. Згідно п.21 ст. 116 Бюджетного кодексу України до порушення бюджетного законодавства відноситься: порушення порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов'язань, включаючи необґрунтовану відмову в реєстрації або несвоєчасну реєстрацію бюджетних зобов'язань. Щоб не надавати необґрунтовану відмову в реєстрації договорів про закупівлю, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, необхідно чітке визначення-роз'яснення, щодо повноважень на перевірку відповідності встановленим законодавством вимогам необхідних документів, передбачених абзацом другим ст.7 Закону України "Про публічні закупівлі". Прошу надати відповідь з наступних питань: - У абзаці 4 п.2 ст. 7 Закону України"Про публічні закупівлі" необхідно перевіряти необхідні документи на відповідність вимогам тільки законодавства у сфері публічних закупівель чи всього законодавства? - Яким шляхом проводиться перевірка відповідності документів підрозділом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, який здійснює обслуговування замовника? - У разі виявлення невідповідностей у документах законодавству підрозділ центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, який здійснює обслуговування замовника вживає заходів з недопущення здійснення платежів з рахунка замовника згідно з узятим фінансовим зобов’язанням за договором про закупівлю, при цьому чи потрібно реєструвати документи у цьому підрозділі?
Відповідь
14.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5930 / 5716
Закупівля UA-2017-05-05-000403-a,Фармацевтична продукція (Морфін, Натрію оксибутират, Сібазон, Кетамін, Фентаніл, Промедол) – 6 найменувань. Міська казначейська служба не реєструє договір про закупівлю в зв`язку з невідповідністю договору і річного плану звіту. Незважаючи на те , що на протязі всього 2017 року в всіх звітах п.3"Конкретна назва закупівлі" зазначено - згідно тендерної документації.
Відповідь
06.06.2017 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
5605 / 5398
Згідно річного плану закупівель 21.02.2017р. Закладом було розпочато процедуру відкритих торгів на закупівлю фармацевтичних препаратів (наркотичних та психотропних засобів) по коду ДК 021:2015 3360000-6 (оголошення про закупівлю від 21.02.2017р. UA-2017-02-21-000737-c), було проведено аукціон 13.03.2017р. та планувалося укладення договору з переможцем на 27.03.2017. Але через подання скарги одним із учасників до Антимонопольного комітету України процедуру закупівлі було призупинено на період оскарження. Враховуючи відсутність в ДЗ «СМСЧ №9 МОЗ України» наркотичних засобів, під загрозою опинилося проведення планових операцій, надання екстреної медичної допомоги, безболісної терапії тяжко хворим на невиліковні хвороби. Тому тендерним комітетом ДЗ «СМСЧ № 9 МОЗ України» було прийнято рішення (протокол №32/04-17 від 14.04.2017р.) внести зміни до річного плану закупівель та придбати найнеобхідніші препарати за рахунок коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (благодійні внески, які надійшли на реєстраційний рахунок після оголошення процедури відкритих торгів та вважаються додатковими). Керуючись ч.2 п.1 ст.3 Закону було вирішено обрати постачальника за найбільш економічно вигідною ціною. 18.04.2017р. було укладено договір та 21.04.2017р. отримано наркотичні засоби на суму 15428,10 грн.(на даний час вже використані). Але Казначейство відмовляє в реєстрації зобов'язань та оплаті, посилаючись на порушення вимог п.6 ст 2 та п.1 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі". Свою відмову Казначейство мотивує тим, що процедура відкритих торгів знаходиться в стані оскарження і Заклад не має права укладати допорогових договорів. Чи правомірні дії казначейства? Який є законний шлях вирішення цієї проблеми? Дуже дякую та чекаю на відповідь.
Відповідь
1 2 3 4 5 6
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2