Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.09.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
868 / 881
Законом пердбачена можливість збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Чи слід розуміти, що перша зміна ціни можлива не раніше 90 днів після укладення договору? або Існує період в 90 днів після укладення договору і в будь-який день цього періоду (чи то перший, чи то останній) можлива зміна ціни?
Відповідь
01.09.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
912 / 954
Доброго дня.19.06.2020 набрав чинності Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 15 квітня 2020 року N 708 Про затвердження Порядку визначення предмету закупівлі. Прошу надати роз'яснення щодо визначення предмету закупівлі. Якщо В 2020 році, відповідно Закону України «Про публічні закупівлі», управлінням соціального захисту населення на 2020 рік проведено тендер на закупівлю послуг (Кейтерингові послуги ДК021:2015-55520000-1 послуги з організації шкільного харчування) з харчування дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, які навчаються в Тужарському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с. Тужар, розташованого на території радіоактивного забруднення. Переможцем визначено ФОП Бондаренко Л.Л. 16 березня 2020 року укладений Договір № 19 про закупівлю за державні кошти послуг з харчування дітей, які потерпіли від Чорнобильської катастрофи з виконавцем ФОП Бондаренко Л.Л. на суму 181241,40 грн. Вартість харчування 1 діто/дня становить: - діти 6 -10 років - 33,30 грн; - діти 10- 14 років – 39,00 грн; - старше 14 років – 44,40 грн В зв’язку з введенням карантину з 13 березня 2020 року, діти в навчальному закладі не навчались і харчування не проводилось. Для проведення харчування з 01 вересня 2020 року виконавець Бондаренко Л.Л. звернувся в Управління щодо збільшення ціни одиниці послуги на 10 % відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ст.41 п.5.2. в зв’язку з виникненням несподіваних додаткових витрат на засоби захисту, санітарної обробки згідно з вимогами постанови № 42 від 30.07.2020 року МОЗ України, з збільшенням вартості продуктового набору, підвищенням мінімальної заробітної плати з вересня місяця. Просимо надати роз’яснення щодо збільшення ціни одиниці послуги. Чи можна збільшити ціну одиниці послуги, так як в Законі України «Про публічні закупівлі» передбачено збільшення ціни товару? Як в даному випадку визначити предмет закупівлі?
Відповідь
27.08.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
987 / 984
Добрий день. Спрощена закупівля (Спирт етиловий). Договір укладений та оприлюднен з ПДВ. Але потім виявилось, що цей товар підпадає до переліку товарів які звільняються від сплати опадаткування ПДВ. Загальна сума договору зменьшилась. До якого пункту частини п'ятої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» підпадає ця зміна істотних умов договору?
Відповідь
18.08.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
820 / 821
Доброго дня. Садочок працює 10 місяців на рік. Якщо рахувати 10 місяців за 100% то виходить, що у нас не вистачає 20% пролонгації минулорічних договорів (укладених за процедурою відкритих торгів) передбачених Законом. Прошу роз’яснити, як дотримуючись Закону «Про публічні закупівлі» забезпечити безперервне постачання продуктів до дитячого садочку у разі довгих публічних торгів (коли доводиться робити повторну процедуру відкритих торгів). Чи можемо ми починати їх ще в цьому році та на яких підставах (кошторис затверджено буде тільки на початку наступного року). Та надати роз’яснення, як правильно виконувати пролонгацію на 20% з об'єму від договорів закупівель минулорічних згідно з новою редакцією Закону.
Відповідь
14.08.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
803 / 807
У разі збільшення ціни на 10 %, кількість товару – зменшують. При цьому загальна сума договору має відповідати змінам щодо ціни і кількості. Де можна ознайомитись як саме проходить процедура коли загальна сума має відповідати змінам щодо ціни і кількості.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2