Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.10.2020 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
1595 / 1720
Доброго дня! У 2018 році було проведено тендер(відкриті торги), за результатами якого було укладено договір на закупівлю будівельно-монтажних робіт. Під час виконання робіт в замовника у жовтні 2020 року виникла необхідність закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого учасника на суму, яка НЕ перевищує 50% ціни основного договору та НЕ перевищує 1,5 млн. грн.. Проте, можливість і умови таких додаткових робіт НЕ були передбачені в основному договорі, який укладений за результатами проведення тендеру ще у 2018 році. Просимо роз’яснити, яку використовувати процедуру: переговорну процедуру чи прямий договір, та відповідно до якої редакції Закону: старої чи нової, для закупівлі додаткових аналогічних робіт у того самого замовника у 2020 році? Також просимо дати відповідь на наступне питання: Чи обов’язково у положеннях основного договору повинно передбачатись можливість і умови закупівлі додаткових робіт?
Відповідь
15.10.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1630 / 1628
доброго дня. Згідно річного плану закупівель, у нас було заплановано 190 000,00 грн. по коду 45310000-3 - Електромонтажні роботи на проведення поточного ремонту гуртожитку.(спрощена закупівля, не відбулась, потреба не відпала). Згідно визначення предмету закупівлі - це послуги з поточного ремонту й предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно- транспортної інфраструктури. Водночас виникла потреба у встановленні пожежної сигналізації на іншому обєкті. Послуги зі встановлення пожежної сигналізації не є поточним ремонтом й предмет закупівлі визначається за показником 4-ї цифри ДК 021:2015. Запитання №1: як це правільно відобразити у річному плані та провести закупівлю пожежної сигналізації (відкриті торги, спрощена закупівля чи звіт про укладений договір).Запитання №2: чи сумується в річному плані сума закупівлі по будинку чи знаку ДК, якщо це усунення аварії ( наприклад порив системи водопостачання чи замикання електричної проводки). Дякую
Відповідь
15.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1273 / 1290
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи має значення в якому АКРЕДИТОВАНОМУ ЦЕНТРІ СЕРТИФІКАЦІЇ КЛЮЧІВ можна виготовляти КЕП для уповноважених осіб у публічних закупівлях? Чи можна у M.E.Doc? Чможуть бути КЕП на файлових носіях чи тільки на захищених? Заздалегідь вдячна
Відповідь
15.10.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1149 / 1229
Між учасником та замовником укладено договір про надання послуг з поточного ремонту за результатом проведення відкритих торгів. Предмет закупівлі - послуги з поточного ремонту. В ході надання послуг встановлено, що частина послуг та матеріалів, які мають виконуватись відповідно до договору, суперечать технологічному процесу надання послуг, є недоцільними або були надлишково передбачені в кошторисній документації. При цьому, в ході надання послуг виявлено потребу у заміні частини послуг на інші та наданні послуг, які є обов’язковими для завершення технологічного процесу надання послуг та потрібні для подальшої експлуатації будівлі, виконання яких призведе до покращення якості предмету закупівлі, а саме покращення якості поточного ремонту. Запитання: Чи може учасник та замовник укласти додаткову угоду про внесння змін до істотних умов договору, а саме кошторисної документації, керуючись пунктом 4 частиною п’ятою статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» у зв'язку з покращенням якості предмету закупівлі, при цьому таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю? Дякуємо за відповідь
Відповідь
14.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1061 / 1074
Чи може замовник проводити одночасно декілька тендерів на один і той же предмет закупівлі (однаковий код предмету закупівлі за класифікатором, однакова очікувана вартість)? Конкретна ситуація: замовник оголосив тендер; учасником подано скрагу на тендерну документацію до АМКУ; АМКУ задовольнив скаргу і зобов'язав замовника внести зміни до тендерної документації; замовник у коментарі щодо усунення порушення на сайті прозорро пише, що він вніс зміни до тендерної документації, але зміни до документації не оприлюднює; потім замовник оголошує новий тендер на цей же предмет закупівлі з тендерною документацією без урахування рішення АМКУ по скарзі; після чого замовник відміняє перший тендер з прични порушення строків оприлюднення змін до тендерної документації відповідно до п.3 ч.1 ст.10 - неможливість виконання рішення органу оскарження відповідно до ч. 22 ст.18.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2