Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1300 / 1414
Чому Лист від 14.08.2020 р. № 3304-02/50563-01 Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України не опубліковано в загальному доступі на сайті? Чи він є не діючим?
Відповідь
22.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1303 / 1382
Доброго дня. При розкритті Замовником Тендерної пропозиції, що надала наша організація, виявився пошкоджений документ, а саме Банківска гарантія, він не відкривається. Як ми, як Учасник закупівлі, можемо виправити цю ситуацію? Наша пропозиція розглядається кваліфікаційною комісією Замовника.
Відповідь
22.10.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1349 / 1477
В тендерному договорі необхідно змінити джерело фінансування. Який підпункт ч5ст41 ЗУ "Про публічні закупівлі" необхідно вказувати в Додатковій угоді?
Відповідь
21.10.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1344 / 1314
Військовою частиною А0215 здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг у тому числі для гарантованого забезпечення потреб оборони в особливий період відповідно до Закону України “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт, послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони”. Відповідно до частини першої статті 5 Закону, відбір учасників відміняється замовником за таких підстав: 1) неподання жодної цінової пропозиції на участь у відборі; 2) відхилення цінових пропозицій всіх учасників відбору; 3) відсутність подальшої потреби у предметі закупівлі; 4) скорочення видатків на предмет закупівлі. При цьому, при відміні відбору учасників при оприлюдненні інформації в електронній системі закупівель замовником завантажується протокольне рішення та окремо зазначається підстава відміни шляхом вибору одної із таких підстав (відповідно до Закону України “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт, послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони”): відсутність подальшої потреби у предметі закупівлі; скорочення видатків на предмет закупівлі. З інших підстав, визначених Законом України “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт, послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони” відбір учасників відміняється електронною системою закупівель автоматично, а саме: неподання жодної цінової пропозиції на участь у відборі – після закінчення строку подання пропозицій; відхилення цінових пропозицій всіх учасників відбору – після відхилення останньої пропозиції та закінчення періоду оскарження (через 10 днів з дня відхилення останньої пропозиції). Разом з тим, при відміні відбору учасників замовником також можливо зазначити одну із підстав, визначених Законом України “Про публічні закупівлі”, а саме: неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства щодо закупівель. Відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт, послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони”, закупівля товарів, робіт і послуг замовниками здійснюється відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі” з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом. Ураховуючи зазначене, прошу надати роз’яснення: 1. Чи має право замовник відмінити відбір учасників за “переговорною процедурою закупівлі для гарантованого забезпечення потреб оборони” у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства щодо закупівель (відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі”)? 2. Чи є вичерпним перелік підстав для відміни за “переговорною процедурою закупівлі для гарантованого забезпечення потреб оборони”, який визначений статтею 5 Закону України “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт, послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони”?
Відповідь
21.10.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1381 / 1434
У відповіді на запит 2350/2020 відсутнє найголовніше - сама відповідь. Мене така відповідь органу державної влади не влаштовує. Вважайте, що цей запит одночасно є скаргою на такого роду відписку. У разі, якщо орган державної влади, до напряму якого входить цілий Департамент сфери публічних закупівель, то, очевидно, що він просто не виконує покладені на себе обовязки. У листі від 30.12.2016 № 3302-06/42560-06 “Щодо укладення, виконання, зміни та розірвання договору про закупівлю” відповіді на моє питання немає. Ще раз повторюю своє питання. Якою нормою Закону України "Про публічні закупівлі" має керуватися замовник, у разі, якщо хоче змінити умови оплати по договору (з оплати по факту поставки на передоплату), укладеного за результатами проведених відкритих торгів.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2