Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1331 / 1412
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, до якої групи замовників відноситься Державний навчальний заклад відповідно до ст.2 ЗУ " Про публічні закупівлі"?
Відповідь
24.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1428 / 1523
Міське комунальне унітарне підприємство, як одержувач бюджетних коштів, в межах своєї компетенції звертається до вас з наступного питання. Для виконання покладених на підприємство завдань з забезпечення належної експлуатації мереж зовнішнього освітлення міста, підприємством проводяться публічні закупівлі, у відповідності до вимог, передбачених ЗУ «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), зокрема електричної енергії у великих обсягах, послуги з перетікання реактивної енергії, послуги з розподілу електричної енергії тощо. Відповідно до нової редакції закупівлі, зокрема ч.10.ст. забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом. Таким чином, застосувати ст. 631 ЦКУ, наприклад під час проведення переговорної процедури закупівлі вже не уявляється можливим та всупереч Закону. Враховуючи потреби в електричній енергії на 2021 рік, в кількісному еквіваленті то попередньо вартість закупівлі, що перевищуватиме 133 тис. євро, процедура проводитиметься з публікацією на англійській мові, так званні «міжнародні торги». З огляду на те, що процедура у часі досить тривала (понад 50 днів), а також враховуючи, фактор ризику, що торги можуть не відбутися, й тягне за собою відрахування ще 50 днів, підприємство планує розпочати публічні закупівлі вже наприкінці вересня поточного року, для потреб на 2021 рік. Таке рішення замовника потребує отримання відповіді на деякі нижченаведені питання. Слід зауважити, що 20% від попередніх договорів, як правило вистачає для оплати послуг з постачання, перетікання та розподілу електричної енергії на 2 календарних тижня. Відповідно до листа Департаменту сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Щодо планування закупівель» опублікованого 03.09.2020р. замовник, який є розпорядником бюджетних коштів, (одержувачем бюджетних коштів) може здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до тимчасового індивідуального кошторису (тимчасового індивідуального плану використання бюджетних коштів). Водночас після затвердження та доведення постійного кошторису на рік, обрання і проведення способів закупівель здійснюється без урахування обсягів закупівель, здійснених відповідно до тимчасового індивідуального кошторису (тимчасового індивідуального плану використання бюджетних коштів), керуючись відповідними вартісними межами, визначеними Законом. В іншому випадку за наявності тимчасового індивідуального кошторису (тимчасового індивідуального плану використання бюджетних коштів) замовник може здійснювати закупівлю планової потреби у товарах, роботах і послугах на рік. При цьому у проекті договору про закупівлю та договорі про закупівлю такий замовник може визначити умову взяття зобов'язань щодо сплати частини предмета закупівлі в межах доведеної суми в тимчасовому кошторисі, та передбачити умову щодо оплати залишку суми договору виключно за наявності коштів згідно з постійним кошторисом (планом використання бюджетних коштів). З огляду на положення даного листа Уповноваженого органу в сфері публічних закупівель, просимо, Вас як Уповноваженого органу, повідомити та надати рекомендації з наступних питань: 1. У який спосіб та на підставі якого документу замовнику розпочати наприкінці вересня поточного року закупівлю електричної енергії за відкритими торгами (розподілу та перетікання енергії за переговорною) не маючи тимчасовий чи постійний кошторис, щоб передбачити закупівлю, в Річному плані (зазначивши очікувану вартість, джерело фінансування, тощо)? З даного питання звертадися до міської ради м. Вінниці, але нажаль зазначили про необхідність звертання до Вас,як Уповноваженого органу.
Відповідь
24.09.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1210 / 1247
Річний план на = суммі Договору (до порогова сумма)предмет договору коригування проєктно-кошторисної документації та отримання експертизи але сумма в Дговорі без врахування отримання експертизи. Питання: Можливо збільшення суми по договори в межах до порогової суми? Та яким чином внести зміни до річного плану як що звіт про укладенний договір по факту? Річний план та договір без вікористання електроної системи закупівель може різнитись в більшу сторону та меньшу?
Відповідь
24.09.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1416 / 1416
Добрий день,підскажіть будь ласка. зараз залишилися кошти в сумі 169тис.грн.керівництво вирішило провести закупку послуги з встановлення пожежної сигналізації.Робочий проєкт розрахований на 4 обєкти,сумма по кошторису роб.проєкту більша.Чи можемо ми зробити лиш один корпус на кошти які у нас залишилися.Чи не буде це порушенням.Оголосити закупку на всю сумму не можна,бо навряд чи на наступний рік таку сумму виділять.
Відповідь
23.09.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1307 / 1285
21.08.2020 року було оголошено спрощену закупівлю UA-2020-08-21-005358-С, відповідно до Порядку №708 визначено предмет закупівлі код ДК 021:2015 -30190000-7 Офісне устаткування різне (папір офісний А4,А3, офісне устаткування різне).Відповідно до Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі від 11.06.2020 №1082 було в оголошенні оприлюднено код товару кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі. 1) Чи буде вважатися порушенням, що в укладеному договорі в предметі закупівлі, в конкретній назві не прописані номенклатурні позиції предмета закупівлі як в оголошенні? 2)Чи буде вважатися порушенням що в оголошенні 23 позиції товару (У зв'язку з об'єднанням кодів відповідних класифікаторів предмета закупівлі номенклатурних позицій товару), а в Договорі 44 позиції товару? При цьому загальна кількість товарів однакова.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2