Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.02.2019 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4583 / 4468
По процедурі “Відкриті торги” найбільш економічно вигідною пропоцизією системою було визнано одного із учасників. Нами, як замовником, було оприлюднено повідомлення про намір укласти договір, хоча ціна товару за результатами аукціону на 60 % нижча, ніж середньоринкова ціна по нашому регіону на даний товар на дату розкриття пропозиції. Чи ми маємо право в цьому випадку укласти договір на суму за результатами аукціону? У разі укладення договору чи правомірні наші дії, якщо в подальшому це призведе до неодноразового збільшення ціни за одиницю товару в межах 10 %?
Відповідь
23.01.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4580 / 4459
Звертаємося до Вас з проханням відповісти на питання: Чи може замовник встановлювати в тендерній документації строк більший ніж п'ять днів для подання переможцем довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів, виданої ДФС, відповідно до вимог ст. 17 Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь
23.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4577 / 4338
Добрий день! Відповідно до аб.1 ч.3 ст.17 ЗУ "Про публічні закупівлі" зазначено, що спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. В тож же час у аб.2 ч.3 ст.17 зазначено , що переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Питання : чи потрібно у Переможця вимагати документальне підтвердження щодо відсутності заборгованості зі сплати податків та зборів ?
Відповідь
14.03.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4573 / 4536
Чи можна у євроторгах змінювати очікувану вартість закупівлі після оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі та тендерної документації?
Відповідь
16.04.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4568 / 4530
У тендерній документації замовник прописав: «Тендерна пропозиція повинна містити точну і повну інформацію про товари, що пропонуються.». Учасники зрозуміли це по різному. Наприклад. перший учасник вказав: Ручка кулькова Piano «Maxriter» РТ-335 синя (service); Плівка для ламінування 80 мкм, А5 (154х216), 100 шт., а другий учасник вказав: Ручка кулькова синя; Глянцева плівка для ламінування. Обидва учасники погодились з окремо прописаними технічними вимогами до предмета закупівлі. Першого учасника було дискваліфіковано по причині недотримання технічних вимог щодо ряду позицій товарів (Наприклад вимагалась плівка для ламінування товщиною 125 мкм, а запропонована 80 мкм.), а другий учасник не вказав конкретно товар, що пропонується (тому замовник не бачить конкретного товару). Питання – чи достатньо описання вимоги «точна і повна інформація про товари» для відхилення пропозиції другого учасника, чи опис позицій товарів другого учасника достатній для підтвердження його пропозиції.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2