Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7025 / 7005
Надання відповіді щодо застосування законодавства у сфері публічних закупівель
Відповідь
05.01.2017 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
6708 / 6847
ДП "Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" - госп.розрахункове підприємство. Використання бюджетних коштів немає. Підприємство не являється монополістом в своєму виді діяльності. Питання: Потрібно нам проводити закупівлі через "прозоро" і оприлюднювати їх?
Відповідь
28.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7546 / 7655
відповідно до п. 5 ч. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" для Замовників, які провадять діяльність в окремих сферах господарювання дія Закону додатково не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари роботи і послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах. Чи застосовується дана норма закону до випадків закупівлі електричної енергії та централізованого опалення?
Відповідь
22.12.2016 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
7603 / 7422
Казенне підприємство учасник ДК "Укроборонпром" основний вид діяльності - виробництво зброї та боєприпасів, все майно належить державі Чи є це підприємство замовником в особливій сфері господарювання?
Відповідь
14.12.2016 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
10183 / 9857
У державному підприємства, що знаходиться у стані ліквідації відсутні штатні працівники. Але на сьогоднішній день виникла нагальна потреба здійснити закупівлі з метою збереження державного майна. Чи належить до сфери застосування ЗУ "Про публічні закупівлі" закупівлі юридичної особи (замовника), яка не має штатних працівників; як оранізувати юридичній особі (замовнику), яка не має штатних працівників, проведення закупівель та за якими процедурами; чи правомірно здійснювати закупівлі за результатами моніторингу цін на товари та послуги, що визначаються у загальнодоступній електронній сістемі закупівель без проведення процедур, визначених ЗУ "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2