Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
06.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1586 / 1576
Юридична особа в стані припинення (ліквідація за рішенням засновника), але буде створюватись нова юр.особа на рівні ОТГ. Чи можемо ми починати відкриті торги на електроенергію на 2021 рік.
Відповідь
05.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1870 / 1933
Вітаю. Підскажіть будь ласка, як діяти в даній ситуації: було оголошено відкриті торги на закупівлю товару, однак в ході здійснення закупівлі, нами отримано рішення про зміну назви установи (код ЄДРПОУ не змінюється). Що робити: відмінити торги чи можна внести зміни до тендерної документації? Дякую.
Відповідь
04.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2064 / 2231
Оголошено відкриті торги на предмет закупівлі легковий автомобіль. Визначено технічні характеристики відповідно до загальних характеристик даного цінового сегменту. Також зазначено, що колір необхідного товару сіий та наявна автоматична коробка перемикання передач. Оскільки даний товар згідно вимог законодавства може закуповуватись лише для потреб керівника нашої організації, такі умови є необхідними для комфорту та можливості використання його самим керівником. В чому тут дискримінація? Додаю вимогу та прошу визнати її неправомірною
Відповідь
04.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
2060 / 2127
Шановні колеги! Прошу надати роз'яснення щодо застосування підстав зазначених у пункті 7 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовником було оголошено відкриті торги на суму яка перевищує 200 тисяч гривень за результатами даної процедури Замовник визначив Переможця згідно з діючим законодавством Учасники не погодилися з рішенням Замовника і подали скаргу в Антимонопольний комітет України. Чи може Замовник застосувати пункт 7 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" укласти прямий договір та розмістити звіт, якщо сума 20 % надпорогова данної закупівлі?
Відповідь
30.10.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1896 / 1825
По нашому підприємстві були виділені кошти на проведення капітального ремонту у розмірі 2578,8 тис.грн. Ми провели відкриті торги у квітні 2020 року,підписали договір роботи виконуються. Зараз після проведенного тендеру е економія коштів у розмірі 110,4 тис. грн. ми би хотіли провести додаткові роботи які не були влючені у першому договорі, підрядник готовий їх виконати зараз, у нас зараз дуже спірне питання можна лі заключити договір без використання електронної системи з тим же підрядником на суму 110,4 тис.грн. на підставі ст.3 ч.7 п.5 закону "Про піблічні закупівлі"
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2