Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1293 / 1355
23.01.2020 між Управлінням та АТ "УКРПОШТА" шляхом проведення переговорної процедури укладений договір про закупівлю поштових послуг на суму 198 221,00 грн. строком до 31.12.2020. Проте станом на червень вся сума договору використана та утворилася заборгованість з боку Управління у розмірі 33500,00 грн. Чи можливе збільшення суми основного договору на суму боргу? При цьому загальна сума договору буде перевищувати 200000,00 грн.
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1574 / 1462
Доброго дня, просимо надати роз'яснення стосовно закупівель, ми уклали договір на загальну суму - 20248 грн. але в договорі є 10 найменувань товару з різними кодами ДК 021-2015, ми оприлюднили 10 річних планів і 10 звітів, держказначейство відмовляється реєструвати такий договір, пояснюючи, що має бути 10 договорів.
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Тендерний комітет або уповноважена особа Розширений перегляд
1393 / 1186
В новій редакції Закону "Про публічні закупівлі" зазначена вимгога про те , що уповноважена особа має пройти тестування на веб-порталі Уповноваженого органу , яким є Мінекономіки . Однак на даний момент порядок проходження тестування ще не прийнятий
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1080 / 1068
Необхідно провести закупівлю щодо розробки схеми санітарного очищення населеного пункту. Даний вид закупівлі відносить до робіт чи до послуг?
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1461 / 1484
Прохання допомогти в визначенні предмета закупівлі такого як "технічна інвентаризації об’єкта нерухомого майна будівлі гаражу для автобуса ЛАЗ та будівлі гаражу і складу ремонтно-механічних майстерень, а саме складання технічного паспорту", це работа чи послуга згідно ст.1 п.17 та п.22?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2