Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.07.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1264 / 1271
Доброго Дня! Наша установа не є бюджетною згідно законодавства, проте є одержувачем бюджетних коштів відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі". Наразі виникло питання оренди нежитлової нерухомості за одержані кошти державного бюджету (офіс для розміщення установи). З приводу цього хочемо з'ясувати наступне: 1) Оскільки відповідно до п.4 ч.5 ст.3 ЗУ "Про публічні закупівлі" Закон не поширюється на орендні відносини, то чи потрібно публікувати звіт про укладений договір оренди нежитлового приміщення на суму понад 50 тис. грн у системі Prozorro? 2) Якщо так, то які дії відповідно до вимог Закону повинен здійснити Тендерний комітет у такому випадку? Щиро вдячний за відповідь. З повагою, Величко Павло
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1433 / 1432
Проведена спрощена закупівля і не було учасників, спрощена закупівля оголошена повторно, прийшов учасник який подав пропозицію, яка не відповідає технічному завданню. Учасника дискваліфіковано. Статус закупівлі-закупівля не відбулась. Які подальші дії замовника, третя спрощена чи прямий договір?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
1278 / 1233
Відповідно до п.2 ч.5 ст. 41 ЗУ "Про публічні закупівлі" (в новій редакції від 19.04.2020 року) зазначено, що збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії. Просимо дати розяснення про таке: 1. Які документи є обгрунтованою підставою для підняття ціни за одиницю товару (пального) та які дані повинні бути вказані в документі про підтвердження дійсного коливання ціни на ринку нафтопродуктів? 2. Що мав на увазі законодавець зазначаючи, що збільшення не більше 10 відсотків "пропорційно" збільшенню таокго товару на ринку? Як правильно зазначити в документальному підтвердженні цю пропорцію?( на прикладі підняття ціни за одиницю пального ( дизельного пального, бензину). 3.
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
1669 / 1624
Доброго дня. Після проведення аукціону при спрощеній закупівлі, учасник з найбільш економічно вигідною пропозицією наступного робочого дня оприлюднює документи, які не надано в тендерній пропозиції (довідка про аналогічні договори та інше).Чи правомірні дії учасника?
Відповідь
21.07.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2129 / 1965
Відповідно до п. 1 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) переговорна процедура застосовується якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Якщо двічі було відмінено торги на закупівлю електричної енергії за вільними цінами (для населення та адміністративних будівель бюджетної установи) та при цьому передбачався договір розроблений на основі «Примірного договору про постачання електричної енергії споживачу» (Додаток 5 до Правил роздрібного ринку електричної енергії), то чи можна при застосуванні переговорної процедури перейти на «Типовий договір про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг» (Додаток 5 до Правил роздрібного ринку електричної енергії) та застосувати тарифи на універсальні послуги (в т.ч. тарифи для населення).
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2