Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.02.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4228 / 4070
В плані закупівель на початок року закладено 100 тис. за певним кодом. Ми укладаємо договір на 30 тис. грн за цим кодом чи зобовязані ми звітувати про цей договір в системі?
Відповідь
26.02.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4502 / 4528
Чи можна закупляти б/у техніку через ел систему закупівель
Відповідь
22.02.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5022 / 5031
У постанові № 166 від від 24 лютого 2016 р. в пункті 9 пп.7 вказано: Авторизовані електронні майданчики повинні відповідати вимогам щодо наявності залежно від рівня акредитації: 7) інтерфейсу та інструкції користувача англійською мовою, якщо авторизований електронний майданчик акредитований за четвертим рівнем відповідно до пункту 12 цього Порядку. Чи стосуються ці інструкції постачальників та замовників? Чи окремо постачальників? Якщо це також стосується замовників, то для чого державним підприємствам інструкції на іноземній мові? Дякую!
Відповідь
20.02.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4349 / 4255
Участь у торгах із залученням підставної особи
Відповідь
19.02.2019 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4625 / 4671
Звертаємось до Вас з проханням надати роз’яснення щодо ситуації, яка склалася, опис даної ситуації розміщений у вкладенні
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2