Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.12.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
10345 / 10219
За результатом проведення процедури державної закупівлі послуг з технічного обслуговування морських пошуково-рятувальних катерів державним підприємством (далі по тексту – «Замовник») був укладений договір про закупівлю вищенаведених послуг з переможцем процедури закупівлі, який також є державним підприємством (далі по тексту – «Учасник»), який є діючим станом на сьогоднішній день. Замовник, якому належать ці морські пошуково-рятувальні катери, планує передати їх іншому підприємству, що є казенним підприємством (далі по тексту – «Казенне підприємство»). Чи мають можливість Замовник, Учасник та Казенне підприємство, шляхом укладення договору провести заміну однієї сторони цього договору, а саме Замовника, на іншу особу – Казенне підприємство?
Відповідь
08.12.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
13268 / 12961
П. 2 частини 4 статті 36 ЗУ «Про публічні закупівлі» встановлено право зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10% у разі коливання ціни такого товару на ринку. Учасники публічних торгів на підставі зазначеної норми після укладання з ними договорів використовують це право і бувають випадки, що не здійснивши поставку по ціні, яка зазначена в пропозиції, одразу звертаються до замовника щодо збільшення ціни на 10 %. В подальшому на протязі дії договору таке збільшення відбувається неодноразово, що в свою чергу нівелює принцип заощадження бюджетних коштів при публічних закупівлях. Враховуюче вищевикладене прошу надати відповідь на запитання: чи має право Тендерний комітет приймати рішення вносити до тендерної документації на закупівлю товарів в розділі Примірний Договір (проект), наприклад, наступне: -........зміна ціни за одиницю товару не більш, як на 10 відсотків............., але не частіше ніж два рази протягом дії договору? Наперед вдячні за відповідь.
Відповідь
30.11.2016 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
14360 / 13815
просимо надати рекомендації щодо зміни ціни договору відповідно до зміни індексу споживчих цін за формулою: ЦДн=Цра*(ПВвп*ІСЦпх+ПВве*Кзце+ПВів), де: ЦДн - ціна договору нова, Цра - ціна за результатами аукціону, ПВвп - питома вага вартості продуктів, ІСЦпх - індекс споживчих цін продуктів харчування, ПВве - питома вага вартості електроенергії, Кзце - коефіцієнт зміни ціни на електроенергію, ПВів - питома вага інших витрат
Відповідь
29.11.2016 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
11634 / 11321
Що діяти, якщо договір, укладений за результатами аукціону (допорогова закупівля), був розірваний?
Відповідь
23.11.2016 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
12740 / 12364
Замовником було укладено тендерний договір в поточному році, але через відсутність фінансування договір не вибрано на суму, яка перевищує порогову планку для підприємства тобто більше 1 млн.грн. Як відобразити в річному плані невикористану суму, якщо в процедурний план вона не вноситься ( з попередніх роз’яснень «Радника»), а додаток до річного плану передбачає суми допорогових планок.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2