Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки україньскі літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
21.09.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
5048 / 4720
Міському комунальному підприємству після рішення сесії міської ради було виділено 750 тис. грн. для придбання міського автобусу для перевезення пасажирів. Двічі було проведено процедуру відкритих торгів на закупівлю міського автобусу для перевезення пасажирів, очікувана вартість предмета закупівлі - 750 тис. грн. Два рази торги були відмінені через відсутність достатньої кількості учасників. Відповідно до пункту 4 частини другої статті 35 ЗУ "Про публічні закупівлі"замовник може застосувати Переговорну процедуру, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. В результаті переговорів виявилось, що ціна автобусу виросла і складає 800 тисяч грн. з ПДВ. На слідуючій сесії міської ради міському комунальному підприємству додатково виділять ще 50 тис. грн. для придбання міського автобусу для перевезення пасажирів. Питання: застосувати переговорну процедури після внесення змін в річний план закупівлі, чи все ж таки це буде новим предметом закупівлі і оголошувати по новому відкриті торги??? Дякую.
Відповідь
20.09.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4795 / 4632
Доброго дня! В 2016 році замовником, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, проведено процедуру закупівлі робіт та укладено договір №1 на суму 10,9млн.грн. 23.06.2017р. прийнято рішення про проведення переговорної процедури відповідно п.6 ст.35 Закону, розміщено повідомлення про намір укласти договір з попереднім виконавцем робіт у сумі 4млн.грн. 20.07.2017р. укладається додаткова угода до договору №1 від 2016р., згідно якої зменшено договірну ціну до 6,7млн.грн. 27.07.2017р. за результатами переговорної процедури укладається договір №2 у сумі 4млн.грн. Питання: чи було порушено Закон у зв’язку з тим, що на момент укладення угоди №2 від 27.07.2017р. у сумі 4млн.грн., вартість по першій угоді складала 6,7млн.грн. Тобто вартість додаткових робіт перевищила 50 відсотків.
Відповідь
20.09.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4522 / 4497
Відділом освіти Коростишівської районної державної адміністрації було проведено тричі процедуру відкритих торгів на придбання бензину А-92, дизельного палива та дизельних олив. Перший раз торги не відбулися (подача документів одним учасником). Другий раз торги не відбулися у зв'язку з тим, що учасниками не були виконані умови тендерної документації. Третій раз торги не відбулися (подача документів одним учасником). Зміни до тендерної документації не вносились. Чи можливо провести переговорну процедуру ч.4.п.2 ст.35 (якщо замовником двічі було відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників. Прошу вас надати відповідь терміново, для забезпечення учнів та педагогічних працівників до сільської місцевості.
Відповідь
08.09.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4335 / 4100
Відповідно до ч.4 ст.35 ЗУ "Про публічні закупівлі" була проведена переговорна процедура. У ч 4. ст. 35 закону зазначено - що "предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації" Нами, як замовником в проект договору та тендерній документації відкритих торгів була зазначена вимога щодо ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВИКОНАННЯ ДОГОВОРУ ст. 26 ЗУ "Про Публічні закупівлі" Питання: Чи правоміроно в Переговорній процедурі вилучення з проекту договору розділу про Забезпечення виконання договору ? Чи необхідно вимагати в Переговорній процедурі забезпечення виконання договору та залишати розділ в договорі на підставі того що ця вимога була зазначена в тендерній документації ?
Відповідь
23.08.2017 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4022 / 3885
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників.Тому згідно з п. 4 ч. 2 ст. 39 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) Замовник у даному випадку може застосувати переговорну процедуру закупівлі.У цій ситуації виникають такі питання: 1.Чи може Замовник запросити на переговорну процедуру закупівлі учасника, що подав пропозицію під час останніх відкритих торгів за тим же предметом закупівлі.Якими критеріями відбору учасника повинен керуватися Замовник?Чи можуть бути запршені на переговори одразу двоє учасників? 2. Чи повинен Замовник на підставі п. 3 ст. 16; п. 4 ч. 2 ст. 39 Закону складати нову тендерну документацію для переговорної процедури для учасника? 3. Чи розповсюджуються положення ст. 17 Закону на дану ситуацію, тобто чи повинен учасник з яким замовник провів переговори та направив повідомлення про намір укласти договір надати замовнику документи передбачені п. 2,3,5,6 і 8 ч. 1 ст. 17 Закону протягом 5 днів з дати оприлюднення повідомлення про намір укласти договір?
Відповідь
Міністерство розвитку економіки,
торгівлі та сільського господарства України
01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2