Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4376 / 4158
Добрий день! Відповідно до аб.1 ч.3 ст.17 ЗУ "Про публічні закупівлі" зазначено, що спосіб документального підтвердження згідно із законодавством відсутності підстав, передбачених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої та частиною другою цієї статті, визначається замовником для надання таких документів лише переможцем процедури закупівлі. В тож же час у аб.2 ч.3 ст.17 зазначено , що переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Питання : чи потрібно у Переможця вимагати документальне підтвердження щодо відсутності заборгованості зі сплати податків та зборів ?
Відповідь
02.02.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4375 / 4480
Доброго дня! За результатами проведеної процедури відкритих торгів укладено договір з переможцем на виконання будівельних робіт 28.07.2016 року на суму 4678092,00грн.На теперішній час підрядник хоче збільшити суму договору на 1500000,00грн., у зв"язку з подорожчанням будівельних матеріалів,згідно перерахунку проектно-кошторисної документації.Чи можемо ми з свого боку укласти з підрядником додаткову угоду до 50%.Попередньо дякуємо за відповідь.
Відповідь
08.02.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4362 / 4397
У 2013 році було проведено відкритий тендер по об’єкту: «Реконструкція, будівництво аеродромного комплексу комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Одеса», згідно норм Закону України «Про здійснення державних закупівель». Відповідно до результатів тендеру було обрано генпідрядну організацію для здійснення будівельних робіт. У тендерній документації 2013 генпідрядна організація надавала перелік підприємств, для залучення в якості субпідрядників. Проте фактично роботи на вищезазначеному об'єкті розпочались в кінці 2017 року, з огляду на знов виниклу необхідність залучення субпідрядників генпідрядна організація надає службі замовника на узгодження новий перелік субпідрядних організацій. У відповідності до пункта 17 частини другої статті 22 Закона України "Про публічні закупівлі" та статті 36, умови договору після проведення тендеру не повинні відрізнятись від зазначених у тендерній документації. Також слід зазначити, що кількість робіт субпідрядної організації перевищує встановлені законом 20 відсотків. Просимо Вас надати роз'яснення з ситуації, яка склалась, та надати відповідь: 1. Чи повинно ДП "ДБ МАО" або Генпідрядна організація проводити відкрити торги на залучення субпідряника у такій ситуації. 2. Які юридично обгрунтовані дії слід вчинити ДП "ДБ МАО" по вирішенню даного питання.
Відповідь
17.02.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4362 / 3844
Чи необхідно накладати Електронний Цифровий Підпис на документи учасника закупівлі, які скріплені мокрою печаткою Учасника та підписом Уповноваженої особи учасника? Подробиці в доданому файлі.
Відповідь
28.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4360 / 4265
Доброго дня! Згідно з вимогами тендерної документації в складі тендерних пропозицій учасники надають документи, що підтверджують повноваження посадової особи або представника учасника процедури закупівлі щодо підпису документів тендерної пропозиції та договору: - статут, - наказ про призначення, - протокол (виписка з протоколу) або рішення засновників, або довіреність, або доручення, або інший належний документ, що підтверджує повноваження посадової (посадових) особи (осіб) учасника на підписання документів пропозиції та договору; документом, що підтверджує надання учасником забезпечення тендерної пропозиції (якщо таке забезпечення передбачено оголошенням про проведення процедури закупівлі). В складі пропозиції одного з учасників надано статут, наказ про призначення директора, протокол загальних зборів засновників про призначення директора та довіреність на керівника проектів і програм підприємства. Довіреність на вищезазначену особу видана директором та уповноважує представника підприємства формувати документи, пов’язані з участю в тендерних закупівлях, представляти інтереси підприємства при участі в тендерах, підписувати документи тендерної пропозиції, договори та угоди. Директор не підписував жодного документу тендерної пропозиції окрім довіреності на керівника проектів і програм. Саме ця особа підписала всі документи тендерної пропозиції і, скоріш за все, буде підписувати договір. Чи повинен був учасник торгів в складі тендерної пропозиції надавати наказ про призначення керівника проектів і програм підприємства? Чи наданих учасником документів достатньо згідно з вимогами тендерної документації?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2