Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
26.11.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2492 / 2434
Вінницька обласна станція переливання крові є виробником компонентів донорської крові, передбачених нормативно-правовими актами МРЗ України. На даний час на них існують Тарифи на платні послуги, які надаються обл.ком. установою "Він.обл. станція переливання крові, затверджені розпорядженням голови облдержадміністрації від 02.12.2009 № 520 (у редаккції розпорядження голови облдерадміністрації від 10.11.2014 № 673). Відповідно до пост. КМУ від 17.09.1996 № 1138 реалізація компонентів донорської крові - це послуга. Відповідно до Нац.переліку лікарських засобів, затв.пост. КМУ від 25.03.2009 № 333(у редакції пост. від 13.12.2017 № 1081) компоненти донорської крові включені до Нац.переліку основних лікарських засобів. Чи поширюється на замовників дія ЗУ "Про публічні закупівлі", якщо предметом закупівлі є компоненти донорської крові? Дякую. 26.11.2018
Відповідь
08.11.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2729 / 2821
Добрий день! Прошу надати консультацію з питання чи може Замовник з власної ініціативи здійснювати закупівлю через електронну систему закупівель шляхом проведення процедури відкритих торгів у разі, якщо предмет закупівлі є в переліку частини третьої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (дія Закону не поширюється)? Буду вдячна за якнайшвидшу відповідь!
Відповідь
29.10.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3231 / 3002
Дякую за відповідь на запит 892/2018, але деякі питання залишилися поза межами наданої відповіді. З урахуванням відповіді на запит 208/2016 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?lang=uk-UA&id=f7065d7f-3c7c-40ec-b155-8d15b1c8bd3a, прошу надати відповідь: - Чи залишається можливість використання безприбуткових договорів відшкодування витрат електроенергії за умови впровадження нових положень Закону «Про ринок електричної енергії»?
Відповідь
19.10.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3926 / 3849
Управління праці та соціального захисту населення Андрушівської райдержадміністрації, відповідно до Порядку організації та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 432, проводить заходи щодо організації професійного навчання учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності та здійснює закупівлю послуг за бюджетні кошти щодо навчання учасників АТО шляхом укладання договору з підприємствами, установами, організаціями про надання послуг відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою КМУ від 31 березня 2015 року №179. Кошти для оплати надходять із державного бюджету на КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) программ, не віднесені до заходів розвитку». Просимо надати роз’яснення чи потрібно проводити оплату таких договорів з використанням системи ProZorrо?
Відповідь
17.10.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2552 / 2432
Якщо по об'єкту енергосервісу не прийняте рішення щодо закупівлі енергосервісу місцевим виконавим органом, згідно ст.1 п. 3.1 ЗУ Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації". Тобто комунальна установа сама прийняла рішення щодо проведення закупівлі енергосервісу, шляхом заміни обладнання на більш ефективне, яке дає значну економію обсягів споживання електричної енергії. Чи підпадає така закупівля під цей Закон.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2