Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3847 / 3637
Чи є коректним те, що Замовник серед обов'язкових з точки зору законодавства кваліфікаційних та технічних критеріїв вимагає огляд об'єкта (технічна інвентаризація нерухомості) ДО подання учасником тендерної пропозиції? І серед тенедерної документації вимагає надання доказу такого перебування на об'єкті. Дякую
Відповідь
17.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3951 / 3857
Чи обов"язково в договорі вказувати код класифікатора ДК 021:2015, якщо Замовник публікує звіт про укладений договір?
Відповідь
16.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3968 / 3803
Доброго дня! Чи потрібно замовнику оприлюднювати через авторизовані електронні майданчики на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про внесення до договору змін, які не являються істотними і не підпадають під дію частини четвертої статті 36 Закону України "Про публічні закупівлі", наприклад зміна поштового індексу однієї із сторін договору. З повагою, Валерій Ігнатенко
Відповідь
15.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4355 / 4318
Доброго дня. Підскажіть будь-ласка, чи підпадає під дію Закону "Компенсаційні виплати на пільговий проїзд електротранспортом окремим категоріям громадян".,якщо сума договору перевищує 1,5 млн?І ЯКЩО ТАК, ТО ЯК ПРАВИЛЬНО ВИКОРИСТАТИ КЛАСИФІКАТОР, ЩОБ НЕ БУЛО ПОМИЛКИ? Та чи потрібно у системі звітувати про укладений договір
Відповідь
15.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4003 / 4024
Доброго дня! У довіднику ДК021:2015 помилка - відсутній код 3925, одразу після 39240000-6 йде 39254000-7 (Пристрої для вимірювання часу). У зв'язку з чим немає можливості визначити предмет закупівлі Настінних годинників за 4-м показником класифікатора. Як бути в даній ситуації?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2