Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
25.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4704 / 4607
Наше підприємство відноситься до замовників, які проводять діяльність в окремих сферах господарювання. П. 4 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачено, що дія цього закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є: товари, роботи, послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади відповідно до їх повноважень або визначаються в порядку, встановленому зазначеними органами, у тому числі якщо визначення таких цін здійснюється на аукціонах. На які послуги, якщо ціни (тарифи) на них затверджуються державними колегіальними органами, іншими органами влади ....... розповсюджується пп. 2 п. 4 с. 2 Закону України "Про публічні закупівлі"?
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5539 / 5438
Олександрівська клінічна лікарня звертається до Вас із проханням надати роз’яснення щодо укладання договорів за результатами відбору по Рамковим угодам. Рамкові угоди б/н на закупівлю товарів код 21.20.1 за ДК 016-2010 - «Ліки» (Лот №1 «вітчизняного виробництва», Лот №2 «іноземного виробництва», Лот №3 «іноземного виробництва», Лот №4 «іноземного виробництва», Лот №5 «іноземного виробництва», Лот №6 «іноземного виробництва») укладені Територіальним медичним об`єднанням «ПСИХІАТРІЯ» у місті Києві та п’ятьма ( 5 ) учасниками. Між Територіальним медичним об`єднанням «ПСИХІАТРІЯ» у місті Києві та одним із учасників було укладено додаткові угоди на зміну ціни, відповідно до пунктів Рамкової угоди та частини 5 статті 40 Закону України "Про здійснення державних закупівель", відповідно до яких ціна на товар підвищилась. • Чи мають бути підписані вище зазначені додаткові угоди всіма учасниками Рамкових угод ? • Чи має право Замовник, визначений у Рамковій угоді, проводити відбір для укладення договору про закупівлю стосовно одного учасника - керуючись цінами , наведеними в додатковій угоді до Рамкової угоди, стосовно іншого учасника – керуючись цінами, наведеними у Рамковій угоді? • Чи має право Замовник, визначений у Рамковій угоді, внести зміни до істотних умов договору про закупівлю без внесення змін до Рамкової угоди ?
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
6062 / 5889
Доброго дня! Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради підпорядковані ряд закладів культури, зокрема школи естетичного виховання та бібліотеки. Частина цих закладів розташовані у нежилих приміщеннях багатоквартирних жилих будинків. Власником нежилих приміщень є Запорізька міська рада, а Комунальне підприємство «Наше місто» є виконавцем послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Запоріжжя. Частина приміщень передана департаменту згідно Рішення міської у позичку. Друга частина приміщень знаходяться в об’єднанні співвласників багатоквартирних будинків. Виникла необхідність щодо закупівлі послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій. На підставі вищезазначеного, просимо надати відповідь, яку процедуру застосовувати при закупівлі послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, якщо очікувана вартість закупівлі 262 тис. грн., з них 239 тис. грн. вартість послуг які будуть надаватися Комунальним підприємством «Наше місто» яке є виконавцем цих послуг та 23 тис. грн. вартість послуг об’єднань співвласників багатоквартирних будинків?
Відповідь
24.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4288 / 3955
Чи можна укласти договір на один місяць для того щоб провести відкриті торги на закупівлю послуги їдалень? Бюджет затверджувався 23 грудня 2016 року, кошториси надані лише 17 січня 2017 року
Відповідь
23.01.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5570 / 5433
Згідно наказу Мінекономрозвитку №2092 від 19.12.2016, що вступив у дію 17.01.2016, закупівля лікарських засобів визначається за третьою цифрою ЄЗС. Як діяти лікарні, якщо для закупівлі фармації необхідно провести відкриті торги, що тривають приблизно 1,5 місяці, якщо наявних лікарських засобів не вистачить на час проведення закупівель. Чм є можливість проведення закупівель у стисліші терміни?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2