Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
16.06.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4686 / 4378
Д П «Новомосковський військовий лісгосп» забезпечує потреби держави за рахунок коштів отриманих від господарської діяльності підприємства, виходячи із статуту є прибутковою організацією. В листопаді 2014 року був зроблений запит до Д П «Зовнішторгвидав України» Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, в якому ми просили визначити чи підпадає наше підприємство під дію Закону України «Про здійснення державних закупівель» при використанні власних коштів підприємства при відсутності бюджетного фінансування? На наш запит було надано відповідь (лист №206/6697/15 від 02.12.2014 року прикладається), що на підставі пункту 9 частини першої статті 1 Закону України « Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 № 1197-V11, ч.2 статті 3 Господарського кодексу України Д П «Новомосковський військовий лісгосп» не є Замовником,а тому при здійсненні закупівель товарів, робіт і послуг виключно за власні кошти підприємства не зобов'язаний застосовувати положення Закону України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 року №1197-VII. В Законі України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VII вимоги пункту 9 частини першої статті 1 не змінилися . Просимо Вашого роз’яснення, чи після вступу в дію Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VII від 25.12.2015 має силу роз’яснення Д П «Зовнішторгвидав України» №206/6697/15 від 02.12.2014 для нашого підприємства?
Відповідь
06.06.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4994 / 4734
Відповідно до вимог Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) організація провела відкриті торгів на закупівлю товару. Перший раз - торги не відбулися, у зв'язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Замовником прийняте рішення змінити якісні характеристики даного товару (для розширення кола учасників) та розпочати процедуру закупівлі в другий раз. В другий раз - торги не відбулись, так само, у зв'язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Замовник зменшує кількість товару (коливання на ринку ціни за одиницю) та розпочинає процедуру в третє. В третє - також процедура не відбулась з причин поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Питання: 1. Достатньою кількістю учасників для конкурентної процедури є 2 учасника. Чи має право Замовник застосувати переговорну процедуру закупівлі відповідно пункту 4 частини другої статті 35 Закону, якщо на участь в торгах двічі було подано одну пропозицію чи/та пропозицій взагалі не надійшло? 2. Чи Замовнику необхідно провести відкриті торгів вчетверте не змінюючи технічних, якісних характеристик та кількості товару, в порівнянні з останньою проведеною в третє процедурою закупівлі. І тільки після четвертої проведеної процедури (другої з однаковими параметрами) у випадку поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (або відсутність пропозицій) можна застосовувати переговорну процедури закупівлі відповідно пункту 4 частини другої статті 35 Закону?
Відповідь
04.06.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
5041 / 4900
Доброго дня!Цікавить відповідь на наступні питання: 1 Замовник провів процедуру відкриті торги згідно річного плану та запланованої очікуваної вартості закупівлі на суму 700000 грн. Після завершення відкритих торгів був укладений договір на 680000 грн. Чи потрібно тепер вносити корективи до річного плану відносно очікуваної вартості закупівлі, тобто зменшити очікувану вартість закупівлі до 680000 грн? Дехто вважає, що потрібно після проведених процедур вносити корективи до річного плану, щоб вивільнити кошти для наступних закупівель. 2 Чи потрібно також вносити зміни до додатку до річного плану в очікувану вартість закупівлі після зменшення суми договору? Дякую!
Відповідь
02.06.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4777 / 4603
пунктом 2, статті 13 ЗУ Про публічні закупівлі визначено - "що особливості укладення і виконання рамкових угод визначаються Уповноваженим органом" які на сьогоднішній день не визачено. Питання: чи можливо укласти рамкову угоду на виконання робіт з приєднання замовників до електричних мереж, які необхідно виконувати у відповідності до Правил приєднання електроустановок до електричних мереж затверджених постановою НКРЕ від 17.01.2013 № 32 у редакції постанови НКРЕКП № 441 від 30.03.2017.
Відповідь
31.05.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4564 / 4504
Для підключення до електричних мереж необхідно провести послуги з приєднання (відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики від 12.02.2013 №115 (із змінами)). Вартість послуг складає 1 100 000 грн. Виконавець послуг є монопольна компанія ДТЕК "Дніпрообленерго". Питання: Чи потрібно застосовувати переговорну процедуру в даному випадку? Або укладати договір та оприлюднити його на веб-порталі?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2