Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.09.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3048 / 3054
Тендер відбувся в 2004 році (до прийняття Закону України "Про державні закупівлі"), врезультаті чого було підписано договрі між сторонами. На даний момент змінюється одна із сторін. Для цього протрібно знову проводити тендер і підписувати договір вже з новою стороною договору чи можна просто укласти договір з новою стороною так, як первинний договір було укладено до прийняття ЗУ "Про державні закупівлі"?
Відповідь
12.03.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3048 / 3106
Управління розмістило оголошення про проведення допорогової закупівлі. В останній день періоду уточнень було поставлено запитання-вимогу товариством, яке своїх пропозицій не подавало. Управлінням надана відповідь, в якій помилково не вірно вказано дати прийому пропозицій. Змін до тендерної документації Управління не вносило, відповідно Системою було визначено період уточнень, прийом пропозицій. Пропозицію було подано лише одним учасником-іншим товариством, які і були визнані переможцем. Товариство, яке ставило запитання, звернулося до суду про скасування даної закупівлі, оскільки дати прийому пропозицій вони брали з наданої відповіді, а не з Системи. Запитання- Чи є підстави для скасування закупівлі? Додатково: UA-2019-12-05-003347-b
Відповідь
23.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3047 / 2938
У зв’язку з неоднаковим тлумаченням положень ЗУ «Про публічні закупівлі» АМКУ та судами у відповідних справах, постає питання: Чи повинен замовник звертатися до учасника торгів з повідомленням-вимогою про усунення невідповідності тендерної пропозиції до норм закону, у разі коли другим не було надано документів, що підтверджують його відповідність кваліфікаційним критеріям, встановленим ст. 16 ЗУ «Про публічні закупівлі»? Дане питання також було висвітлене на веб-сторінці 12.08.2020, на що було приведено відповіді на запити 800/2020 та 1562/2020. Однак вони не містять чіткої та вичерпної відповіді на викладене.
Відповідь
12.03.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3046 / 2849
Підприємство є замовником в розумінні ЗУ "Про публічні закупівлі". При цьому Підприємство реалізує свою продукцію/послуги також як Учасник закупівель. Для участі у процедурах закупівель Підприємство має сплачувати плату на користь авторизованих електронних майданчиків за подання тендерної пропозиції. Витрати на майданчик складає більше 50 тис. грн.на рік. Ціна послуг майданчиків врегюльована законодавчо та є однаковою для всіх майданчиків. Питання: Чи є плата на користь майданчика предметом закупівлі згідно ЗУ "Про публічні закупівлі"? Попередньо підприємству надано Відповідь на запит 325/2021, в якому йде посилання на відповіді № 2814/2020 та № 2080/2020 за посиланнями: https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=92994ae0-aca7-4fa4-b140-6dc525ae98b9&lang=uk-UA https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=5e5e4105-0594-4a44-a43a-41c40a53d52c&lang=uk-UA Однак, у згаданих питаннях та відповідях порушено було питання щодо закупівлі товарів замовниками для виконання договорів, в яких такі замовники виступають учасниками/виконавцями. Прохання надати відповідь щодо оплати послуг майданчиків. Дякую.
Відповідь
22.06.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
3046 / 3114
Доброго дня,підскажіть будь-ласка,як оприлюднити звіт про закупівлю без проведеня електроної закупівлі якщо, договір довгостроковий від 2001 року і зг.нового закону з 19.04.2020р. до нього є додаток до договору від 18.06.2020р якій збільшує суму договору але по ньому до 19.04.20р не було зроблено звіту про закупівлю.Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2