Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.01.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3079 / 3108
Добрий день! Відділ освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради в розумінні Закону є Замовником. 18.01.2021 оголошена спрощена закупівля, щодо предмета закупівлі електрична енергія під очікувану вартість 167500,00 грн., 27.01.2021 - аукціон не відбувся по причині не достатності учасників( Учасни який подав свою пропозицію є один), але Учасник в електронному полі майданчика "остаточна пропозиція" вказав вартісь 16 654,83 грн., разом з тим в сканованому вигляді як додаток до оголошення про спрощену процедуру Учасник надав цінову пропозицію з вартістю 166544,83 грн. Як діяти Замовнику в такому випадку ? Що брати першочергово до уваги вартість зазначену в електронних полях чи як додаток до оголошення цінова пропозиція? Закупівля UA-2021-01-18-001210-b . Дякую
Відповідь
13.02.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3075 / 3244
В допороговій закупівлі за результатами аукціону найбільш економічно вигідною виявилась пропозиція учасника,який не являється платником ПДВ,а наступна пропозиція учасника платника ПДВ без урахування ПДВ є нижчою. Як правильно визначити переможця закупівлі?
Відповідь
18.10.2021 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3073 / 3015
Доброго дня! Відповідно до частини 4 статті 13 Бюджетного кодексу України благодійні внески входять до складу власних надходжень бюджетних установ, які отримуються додатково до коштів загального фонду бюджету і включаються до спеціального фонду бюджету. При здійсненні закупівель комунальним підприємством, керуючись вартісними межами, визначеними статтею 3 Закону України "Про публічні закупівлі", чи вважається закупівля на додаткові кошти, а саме благодійні внески, новим предметом закупівлі у розумінні Закону України "Про публічні закупівлі"? При плануванні закупівель на рік, наявність надходжень благодійних внесків неможливо передбачити.
Відповідь
29.04.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
3072 / 3314
Чи правомірно учаснику процедури закупівлі залучати субпідрядника, який вже виконує будівельні роботи з експлуатації та поточного ремонту доріг на інших об'єктах тими потужностями (обладнання, матеріально-технічної база та технології) та працівниками відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, що учасник закупівлі надає для підтвердження своєї відповідності цим критеріям?
Відповідь
01.07.2020 Запитання      Тема: Допорогові закупівлі Розширений перегляд
3072 / 3146
Проведено спрощену процедуру закупівлі (до 50 тис. грн.). Після аукціону, системою визначено потенційного переможця, який на третій день розгляду матеріалів додатково завантажив файли до своєї пропозиції. Ці документи підтверджують якість товару. Для відкритого торгу Законом передбачено, що замовник через систему повідомляє учасника про невідповідність наданих документів, а учасник протягом 24 годин має можливість додавати до раніше завантажених документів додаткові матеріали. Для спрощеної процедури таких умов Законом не передбачено. Але й не заборонено, якщо система дозволяє учаснику на третій день розгляду матеріалів дозавантажувати документи. Тому, постає питання - як розглядати подані документи: - які завантажені за весь час; - які завантажені виключно до проведеного аукціону (без врахування завантажених додатково документів). Заздалегідь вдячний за відповідь!
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2