Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
17.02.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3091 / 3027
У тендерній документації зазначено строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними-не менше 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій. Чи може переможець торгів змінити ціну (електроенергія) після підписання договору, однак до закінчення строку дії тендерних пропозицій (90 днів)?
Відповідь
22.09.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3090 / 3051
Добрий день! Згідно п.12 ч.1 статті 17 Закону України "Про публічні закупівлі" в редакції від 19.04.2020 р. замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов'язаний відхилити ТП учасника в разі якщо службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі...була притягнута згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми. За запитом органи МВС повідомили, що довідка за такою формою не надається, надається лише загальна довідка про відсутність судимості та що до кримінальної відповідальності особа не притягувалась. Питання: чи буде вважатись правильною підставою для підтвердження учасником вимог по п.п.12,5,6 ч.1 ст.17 Закону надання однієї довідки з МВС, за формою, що надає вказаний орган?
Відповідь
05.06.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги з публікацією англійською мовою Розширений перегляд
3089 / 3233
доброго дня, Замовником було оголошено міжнародний тендер. Згідно вимог тендерної документації, пропозиція учасника супроводжується, забезпеченням, як банківська гарантія (електронна банківська гарантія). В даних торгах прийняло участь пять учасників, але торги відмінено на підставі частини 1 статті 31 Закону України Про публічні закупівлі "допущення до оцінка менше двох тендерних пропозицій". Надані учасниками банківські гарантії відповідно до Закону анульовано. Але один із учасників на рішення Замовника подає скаргу до АМКУ і її задовільняють. Враховуючи рішення АМКУ, є дві пропозиції які допускаються до аукціону. Але Замовником анульовано банківські гарантії згідно вимог Закону, чи можливо поновлення банківських гарантій учасниками яких допущено до аукціону чи Замовник відміняє торги через неможливість усунення порушення (через законодавчу дилемму: Законодавцем передбачено лише право подовження банківської гарантії, а не оформлення нової банківської гарантії)?
Відповідь
14.10.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3088 / 3252
Замовником вимагалось надати в тенедрній пропозиції висновок СЕС на готовий виріб. Учасником наданий висновок, в якому об`єктом експертизи є предмет закупівлі та додатково ще товар через кому. Висновок дійсний на термін дії двох ГОСТів. Один ГОСТ дійсний на момент подачі пропозиції, а другий ГОСТ втратив чинність з 01.01.2019 року. Замовник відхиляє пропозицію, спираючись на те, що один з ГОСТів втратив чинність, то і висновок СЕС - є не дійсним. Чи правомірне це рішення ?
Відповідь
10.08.2021 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3087 / 3108
Чи можна вважати постанову НКРЕКП від 30.07.2021 року № 1227 «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766», постанову НКРЕКП від 16.06.2021 року № 973 «Про внесення зміни до постанови НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766», постанову НКРЕКП від 08 квітня 2020 року № 766 «Про дії учасників ринку електричної енергії у період дії карантину та обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)» підтверджуючим документом, який встановлює регульований тариф на електроенергію та є підставою для внесення змін до договору по п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі»
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2