Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.11.2020 Запитання      Тема: Оприлюднення інформації про закупівлю Розширений перегляд
1138 / 1114
Доброго дня! Звертаємося щодо роз"яснень стосовно договору на відшкодування електроенергії. На період виборчої компанії сільською радою було надано приміщення для організації роботи виборчої комісії та відповідно користування електрикою. Було укладено договір на відшкодування електричної енергії, що додаєтсья. Казначейство не реєструє договір без оприлюдення в системі Прозорро. Прошу надати відповідь чи зобов"язана виборча комісія, як сторона-платник по договору оприлюднювати його в системі Прозорро та яким чином?
Відповідь
13.11.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1278 / 1256
Добрий день. Ми є управителями 87 багатоквартирних будинків. Закупівля електричної енергії здійснюється нами для технічних цілей багатоквартирних житлових будинків, які є об’єктом управління та утримання, а саме: забезпечення безперебійної та надійної роботи ліфтів, насосів, замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності, та освітлення дворів, східців і номерних знаків. Відповідно до абзацу 10 пункту 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» № 2019-VIII від 13.04.2017 року зі змінами, внесеними згідно Закону України № 832-IX від 01.09.2020 року: «Електрична енергія, що купується у постачальника універсальних послуг та споживається у багатоквартирних житлових будинках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків …оплачується за цінами, за якими постачальник універсальних послуг здійснює постачання електричної енергії побутовим споживачам», тобто - за регульованим тарифом! Чи є це достатнім обгрунтуванням закупівлі електроенергії у постачальника Універсальної послуги? Дякую.
Відповідь
12.11.2020 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1016 / 1003
1) Чи встановлено обов’язок для органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції, надавати відповідь на запити Замовників, які надійшли у відповідності до абзацу другого частини п’ятнадцятої статті 29 Закону щодо підтвердження інформації, наданої Учасником? 2) Якщо так, то які самі положення чинного законодавства встановлюють цей обов’язок?
Відповідь
12.11.2020 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
1156 / 1202
Доброго дня. Цікавить питання проведення закупівлі без використання електронної системи закупівель. Ми є державною організацією, що є замовником робіт з будівництва/ремонту автомобільних доріг. Виникла потреба ремонту адміністративної будівлі установи, для цього необхідно замовити кошторис для проведення ремонтних робіт. Проте за цим кодом предмета закупівлі уже укладено договори на суму, яка значно перевищує 50 тис грн, оскільки торгували ПКД для будівництва/ремонту доріг. Згідно листа МЕРТ від 03.09.2020 р. N 3304-04/53972-06 «...визначення предмета закупівлі послуг з поточного ремонту здійснюється за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об'єктом інженерно-транспортної інфраструктури. Проте код Єдиного закупівельного словника зазначається в ЕСЗ замовником самостійно із зазначенням коду, який найбільше відповідає предмету закупівлі». Тобто, існує певна невизначеність: поріг 50 тис грн при закупівлі робіт (поточний ремонт, розробка пкд) рахується сумарно по коду предмета закупівлі чи по кожному обєкту окремо? Відтак, чи буде правомірним укладення договору на розроблення кошторисної документації для ремонту нашої будівлі як окремого обєкту (менше 50 тис грн) без використання електронної системи закупівель? Дякую!
Відповідь
12.11.2020 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
1139 / 1175
Ми ЦОВВ, відповідно до розпорядження КМУ №846-р, з 1 січня наступного року ми зобов'язані закуповувати електроенергію виключно через ЦЗО (ДУ «Професійні закупівлі»). В ЦЗО мене проінформували, що з 1 січня вони лише проводять тендера. Хто буде постачати електроенергію з 1 січня до моменту, коли вони завершать закупівлю, відповіді не було надано. Діючий договір на постачання електроенергії з постачальником універсальних послуг закінчується 31 грудня. Подовжити на 20% його неможливо, бо пунктом 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» жорстко встановлено термін надання універсальної послуги бюджетникам - до 31 грудня 2020 року. Укласти в грудні договір на січень неможливо, бо в Казні його зареєструвати можна лише з 2 січня, а там вже діє 846 розпорядження. Як можливо організувати постачання електроенергії в січні ?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2