Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
22.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2162 / 2120
Чи можливо після двох не обувшихся процедур закупівель по нових змінах укласти переговорну процедуру закупівель. Враховуючи ст. 58 Конституції України, Закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи. Ніхто не може відповідати за діяння, які на час їх вчинення не визнавалися законом як правопорушення. Чи можливо застосувати дану статтю Конституції України?
Відповідь
21.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2169 / 2064
Доброго дня! Якщо у замовника двічі відмінено відкриті торги через відсутність учасників до 19 квітня, чи може він з 19 квітня застосувати переговорну процедуру закупівлі на підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону № 922 у редакції Закону № 114. Зокрема, враховуючи те, що Закон не був скасований, а просто змінений?
Відповідь
21.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
1971 / 1975
Доброго дня! Підскажіть будь ласка, двічі не відбулась закупівля відкритих торгів за старим Законом "Про Публічні закупівлі". Можемо ми вже за новим Законом провести переговірну процедуру? Або нам потрібно заново проводити відкриті торги за Новим Законом?
Відповідь
21.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2246 / 2229
Оприлюднено оголошенння про закупівлю за процедурою відкриті торги за ЗУ «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 р., але торги не відбулись із-за недостатньої кількості учасників, повторно оприлюднено оголошенння про закупівлю за процедурою відкриті торги за ЗУ «Про публічні закупівлі» в новій , але торги не відбулись із-за недостатньої кількості учасників. Чи можна провести закупівлю за переговорною процедурою.
Відповідь
15.04.2020 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2096 / 2093
Доброго дня. Виникло таке питання: До 19.04.2020 було проведено двоє відкритих торгів проте не відбулися оскільки подано менше 2 тендерних пропозицій. Чи маємо ми право застосувати після 19.04.2020 переговорну процедуру на підставі відміни 2 відкритих торгів, які були оголошені до вступу нового Закону? Дякуємо.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2