Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
09.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4184 / 4041
Добрий день! Нам для прикладу будівництва нового СІЗО переданий відсканований проек (польська тюрма) від колег з Польщі. Плануємо зробити екпертну оцінку вказаної проектної документації. Це допорогова закупівля, передбачені витрати на експертизу 50 000 грн. Один файл має розмір від 40 і більше Мб, Всього 5 Гб, майданчик newtend приймає файли до 25 Мб. Як бути в такому випадку?
Відповідь
09.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4640 / 4826
Наше підприємство здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, та є замовником у розумінні Закону України №922 –VIII від 25.12.2015р. З 20.02.2017 року змінюємо форму власності на Публічне акціонерне товариство з часткою держави більше 50% акцій. Чи правильно ми розуміємо, що оскільки ми є монополістами і здійснюємо діяльність в окремих сферах господарювання (забезпечення виробництва, транспортування та постачання теплової енергії), ми незалежно від форми власності підпадаємо під дію Закону України №922 –VIII та просимо надати роз’яснення чи розповсюджується на нас вимога ст.79 Господарського кодексу щодо звітування по договорам.
Відповідь
09.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
3828 / 3726
Чи необхідно державному комерційному підприємству статутний капітал якого 100 відсотків належить державі, у разі здійснення ним закупівель вартість предмета якого дорівнює або перевищує межі, визначені частиною першою статті 2 ЗУ "Про публічні закупівлі", застосовувати процедуру відкритих торгів як це встановлено ЗУ "Про публічні закупівлі", чи потрібно керуватись статтею 75 Господарського кодесу України і лише оприлюднювати на веб-порталі Уповноваженого органу, звіт про укладення договору про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємства
Відповідь
09.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4177 / 4141
У вимозі зазначено "На виконання листа СБУ Полтавське обласне територіальне відділення здійснює дослідження ринку закупівель товарів, робіт, послуг на предмет дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції при проведенні КП "Кременчукводоканал" процедури відкритих торгів". Далі вимагається повний перелік документів (план, реєстр отриманих пропозицій, протокол розкриття, пропозиції учасників, тощо) у друкованому вигляді. Чи повинно підприємство надавати ці документи та чи не може АМКУ або СБУ переглядати документи в системі Прозорро?
Відповідь
08.02.2017 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4044 / 4034
Підскажіть, будь ласка, чи потрібно театру проводити тендер (переговорну процедуру?) з ТОВ "Партер.УА" та ООО "Карабас" на надання агентських послуг з продажу електронних квитків, які розміщені в системі "Maestro Ticket System"? Вартість послуг агента (агентська винагорода) становить 15% від сукупної номінальної вартості квитків та складає більше 200 000 грн. за рік.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2