Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
01.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4819 / 4741
частина 2 статті 21 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачає обовязкове зазначення в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів очікуваної вартості закупівлі товарів, робіт або послуг разом з тим, ч. 2 ст. 31 Закону надає замовникові право визнати торги такими, що не відбулися в разі, якщо ціна найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі. питання: чи є тотожними в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" поняття "очікувана вартість закупівлі" та "сума, передбачена замовником на фінансування закупівлі"???
Відповідь
31.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4817 / 4874
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення, чи може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника відсутність цифрового підпису учасника (тобто тендерна пропозиція не завірена цфровим підписом учасника)? Дякую.
Відповідь
05.07.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4812 / 4831
Доброго дня! Наша організація проводила відкриті торги. Переможцем було надано Витяг з Єдиного державного реєстру, де в графі «перелік засновників» було зазначено «КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) У ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ ВІДСУТНІЙ, ЖОДНА ОСОБА НЕ ВОЛОДІЄ БІЛЬШЕ НІЖ 25% СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ», при цьому засновники не є фізичними особами. Чи є це підставою для відхилення пропозиції переможця торгів відповідно до п.9 ч.1 ст.17 ЗУ «Про публічні закупівлі»?
Відповідь
12.12.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4810 / 4672
Відповідно до абзацу 2 частини 3 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі» переможець торгів у строк, що не перевищує п’яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати замовнику документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Просимо роз’яснити у який спосіб необхідно надати передбачені вище документи (через електронну систему закупівель чи у паперовому вигляді) у випадку якщо в тендерній документації відсутні будь-які вимоги щодо порядку їх надання?
Відповідь
20.10.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4809 / 4428
Чи може бути договір ЦПХ підтвердженням для кваліфікаційного критерію наявність працівників учасника? Адже договір ЦПХ регулюється не трудовим кодексом і фактично є договором закупівлі послуг фізособи.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2