Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
13.04.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
4512 / 4464
Підкажіть, будь ласка, як правильно оформити договірні відносини, якщо укладається договір про надання освітніх послуг, які повинні тривати 2 роки відповідно до освітньої програми. Навчання фізичної особи оплачує юридична особа - розпорядник бюджетних коштів, яка може брати фінансові зобовязання на бюджетний рік. Чи правильно укладати догоовір строком на 2 роки, а додатковою угодою брати зобовязання на рік? Прошу надати відповідь з посиланням на норми права.
Відповідь
31.01.2017 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
6337 / 6197
Доброго дня. Питання щодо складання додатку до річного плану закупівель. Згідно роз’яснень Мінекономрозвитку, до річного плану закупівель на поточний рік не включаються ті об’єкти, проведення процедур та укладення договору по яких були здійснені у минулому році, але вони є незавершеними і їх фінансування буде продовжуватися. Наказом Мінекономрозвитку «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» визначено, що додаток до річного плану закупівель складається за формою річного плану закупівель. Тож чи правомірним буде те, що аналогічно до вищевказаного, у додаток до річного плану на поточний рік замовником не буде включено об’єкти допорогових закупівель, договори на виконання яких укладені в минулому році, а їх фінансування триватиме і у поточному році? А включати лише ті об’єкти, за якими планується укладення нового договору? Якщо ж їх потрібно включати, то яку суму зазначати в полі «очікувана вартість предмету закупівлі»: суму договору за мінусом вже профінансованих видатків минулого року, чи суму коштів, виділену на фінансування даного об’єкту в поточному році, адже ці суми часто не співпадають через недостатність фінансування? Ваша консультація дуже важлива для нас. Дякую.
Відповідь
20.01.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5035 / 4780
У 2016 році проведено закупівлю робіт по об'єкту строком на 3 роки (2016-2018)на загальну суму будівництва, згідно річного плану закупівель на 2016 рік, з вказанням у примітках бюджетних призначень 2016 року. Чи потрібно при плануванні закупівель на 2017 рік створювати новий річний план на проведену закупівлю з указанням бюджетних призначень 2017 року, або внести зміни до існуючого річного плану 2016 року.
Відповідь
19.01.2017 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
4862 / 4416
У 2016 році відповідно до Закону України "Про здійснення державних закупівель" був укладений договір про закупівлю. В тексті договору відсутнє посилання на можливість продовження дії договору на строк достатній для проведення закупівлі в наступному році (част. 6 ст. 40 ЗУ). На сьогоднійшій день Казначейство відмовляєтся реєструвати додаткову угоду про продовження строків дії договору, посилаючись на те, що Закон втратив чинність, а договором таке продовження не передбачено, хоча воно було передбачено Тендерною документацією. Питання: на які нормативно-правові акти можна послатися, щоб переконати Казначейство зареєструвати додаткову угоду?
Відповідь
09.12.2016 Запитання      Тема: Виконання договору Розширений перегляд
6413 / 6199
За результатом проведення процедури державної закупівлі послуг з технічного обслуговування морських пошуково-рятувальних катерів державним підприємством (далі по тексту – «Замовник») був укладений договір про закупівлю вищенаведених послуг з переможцем процедури закупівлі, який також є державним підприємством (далі по тексту – «Учасник»), який є діючим станом на сьогоднішній день. Замовник, якому належать ці морські пошуково-рятувальні катери, планує передати їх іншому підприємству, що є казенним підприємством (далі по тексту – «Казенне підприємство»). Чи мають можливість Замовник, Учасник та Казенне підприємство, шляхом укладення договору провести заміну однієї сторони цього договору, а саме Замовника, на іншу особу – Казенне підприємство?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2