Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
23.03.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2779 / 2746
Установою заключенно договір згідно постанови №169, на постачання теплової енергії. Казначейство відмовляється реєструвати договір, адже вважає, що невірно обрано процедуру закупівлі. Чи мають вони на це право в час воєнного стану? Адже в умовах воєнного стану оборонні та публічні закупівлі товарів, робіт і послуг здійснюються без застосування процедур закупівель та спрощених закупівель, визначених Законом.
Відповідь
22.03.2022 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
3262 / 3407
Наша компанія перемогла в тендері. Триває кваліфікація. Закон "Про публічні закупівлі" вимагає від переможцю торгів подати довідку про відсутність судимостей. У воєнний час таку довідку отримати неможливо. Що нам робити ? Дякую.
Відповідь
16.03.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2172 / 2025
Скажіть як довго ще чекати виплати сьогодні вже 9 день закінчується з моменту подання
Відповідь
16.03.2022 Запитання      Тема: Зміна істотних умов договору Розширений перегляд
3214 / 3124
Зміна істотних умов договору в умовах воєнного положення. Викрали тендер на певну ціну, Ціна на наші послуги залежить пропорційно від вартості дизельного палива. Дизельне паливо зросло більше ніж на 40%, згідно з ЗУ «Про публічні закупівлі» ціну можливо підняти не більше ніж на 10%. Як бути підприємствах з ціною в умовах воєнного положення? Якщо виконання умов укладеного договору приводить к економічної збитковості?
Відповідь
15.03.2022 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
2424 / 2461
Закупівлі товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб руху опору (складовою якого і тероборона) за вимогами ч. 4 ст. 23 Закону про нацспротив становлять державну таємницю і здійснюються за процедурами, встановленими законом для оборонних закупівель. Стосується це тільки робіт, послуг і товарів оборонного призначення чи всіх поточних витрат добровольчих формувань територіальної оборони?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2