Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
03.08.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5294 / 5241
Відповідно до абз.2 част.2 ст.22 Закону тендернадокументація повинна міститиінформацію про спосібпідтвердженнявідповідностіучасниківустановленимкритеріям і вимогамзгідноіззаконодавством. Замовник не вимагає документального підтвердженняінформації про відповідністьвимогамстатті 17 у разі, якщотакаінформаціяміститься у відкритихєдинихдержавнихреєстрах, доступ до яких є вільним. Част.3 ст.17 містить вимогу, щоЗамовник не вимагає документального підтвердженняінформації, щоміститься у відкритихєдинихдержавнихреєстрах, доступ до яких є вільним. Чи правильно ми розуміємо, що у разі наявності інформації у відкритому реєстрізамовник не вимагає документального підтвердження ні від учасника, ні від переможця процедури закупівлі, а самостійно перевіряє її ?
Відповідь
01.06.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5291 / 5175
частина 2 статті 21 Закону України "Про публічні закупівлі" передбачає обовязкове зазначення в оголошенні про проведення процедури відкритих торгів очікуваної вартості закупівлі товарів, робіт або послуг разом з тим, ч. 2 ст. 31 Закону надає замовникові право визнати торги такими, що не відбулися в разі, якщо ціна найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції перевищує суму, передбачену замовником на фінансування закупівлі. питання: чи є тотожними в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" поняття "очікувана вартість закупівлі" та "сума, передбачена замовником на фінансування закупівлі"???
Відповідь
18.09.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5282 / 5278
21.08.2017 відбулися відкрити торги. 22.08.2017 вибрано переможця. Термін укладання договору закінчується 11.09.2017 року. 11.09.2017 року головним розпорядником коштів надається наказ про відсторонення директора від посади, без призначення виконуючого обов*язки на період службового розслідування. 11.09.2017 року Тендерним комітетом складено протокол про призупинення строків для укладання договору через відсутність директора та виконуючого обов*язки. 15.09.2017 директора поновлено в займаній посаді. Чи можливо укладання договору? Які в подальшому штрафні санкції очікують тендерний комітет?
Відповідь
27.04.2017 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5280 / 5228
Добрий день! Підскажіть будь ласка, як рахується термін 5 днів для надання переможцем торгів документів що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 Стаття 17 Закону про публічні закупівлі. Рахуються календарні дні чи робочі? Бо через вихідні 1.05 та 2.05 Учасник не встигає вчасно отримати довідки. Дякую.
Відповідь
31.05.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
5267 / 5311
Доброго дня! Прошу надати роз'яснення, чи може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції учасника відсутність цифрового підпису учасника (тобто тендерна пропозиція не завірена цфровим підписом учасника)? Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2