Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
12.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3218 / 3242
Доброго дня! Чи можна отримати роз’яснення з наступного питання: замовником було оголошено спрощену процедуру закупівлі на 75 тис. грн., за результатами її проведення з переможцем закупівлі було укладено договір на 65 тис. грн. Чи може замовник укласти додаткову угоду до договору на залишок суми (10 тис. грн.) з переможцем закупівлі? Чи може потрібно проводити нову спрощену процедуру закупівлі на 10 тис. грн.? чи можливо просто укласти новий договір та викласти звіт про закупівлю без використання електронної системи? вдячний за надані роз’яснення
Відповідь
11.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3885 / 4009
Доброго дня! Наше підприємство фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету, НСЗУ, власних надходжень (платні послуги, оренда). За рахунок коштів НСЗУ були укладені договори на поточні ремонти, загальною сумою 199000 грн. (було опубліковано звіт про укладений договір). Виникло питання, якщо новий договір на поточні ремонти, загальною сумою 199905 грн. буде фінансуватися з платних послуг. Чи можемо ми застосувати в такій ситуації, спрощену закупівлю, якщо код ДК залишається незмінним?
Відповідь
11.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3881 / 3819
Добрий день.​ В річному плані запланована закупівля без використання електронної системи​, при цьому фактична вартість цієї закупівлі виявилась меншою, ніж її очікувана вартість у річному плані. Відповідно до абзацу третього частини першої статті 4 Закону України "Про публічні закупівлі", Закупівля здійснюється відповідно до річного плану". Виходячи з цього, чи вірно розуміємо, що: 1) фактична вартість закупівлі обов'язково має дорівнювати її очікуваній вартості, яка зазначена в річному плані?​ 2) для здійснення закупівлі без використання електронної системи​ на суму, що є меншою, ніж очікувана вартість, необхідно обов'язково внести зміни до річного плану в частині зменшення очікуваної вартості такої закупівлі? Дякую.
Відповідь
11.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
3486 / 3352
З початку відділом освіти була проведена процедура закупівлі без використання електронної системи (придабння кондиціонерів) на суму до 50 тис грн. На теперешний час, з'явилась економія коштів після провдення відкритих торгів на закупвілю канцелярських товарів, а в нас ще є потреба в прибанні кондціонерів. Підскажить за якою продедурою ми можемо провести закупівлю необхідного обладання на заощаджені кошти, які фактично не були передбачені коштрисом.
Відповідь
11.06.2020 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4091 / 4217
У травні було заплановано та проведено спрощену закупівлю товарів з очікуваною вартістю 108 тис.грн. (з прив'язкою до позиції Річного плану). Закупівля не відбулась. Для повторного проведення закупівлі у червні вносимо зміни до Річного плану закупівель (у ПроЗорро додається новий рядок на таку ж суму - 108 тис.грн) Яка має бути процедура для повторного проведення цієї ж закупівлі у червні: 1) відкриті торги (оскільки 108 тис.грн заплановано у травні (торги не відбулись) + 108 тис.грн на червень), або 2) спрощена закупівля? Замовник визначений пунктами 1-3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі" (поріг для закупівлі товару (товарів) дорівнює або перевищує 200 тис.грн.) Дякую.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2