Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
04.10.2018 Запитання      Тема: Тендерна документація Розширений перегляд
3545 / 3512
Замовник запросив аналогічний договір на кап. ремонт у сумі не менше 30відсотків від заявленої ціни. У нас такого договору не має (є на поточний ремонт). Чи можливо взяти аналогічний договір у субпідрядної організації, яку ми бажаємо залучити. Тобто договір аналогічний взяти у субпідрядної організації. Нас не відхилять?
Відповідь
01.10.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4033 / 4189
Доброго дня! Допопоможіть, будь ласка, визначити, чи є аналогічним договором виконаних робіт, якщо в процедурі відкритих торгів нами, як замовником у ТД було визначено предмет закупівлі за кодом ДК 021:2015 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт «Реконструкція мосту", але учасник надав договір за кодом ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи "Капітальний ремонт школи". Дякуємо!
Відповідь
06.09.2018 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
4377 / 4217
Державне підприємство «Харківська державна біологічна фабрика» не є замовником в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». Одночасно, абзацом 3 п.1 ст. 75 Господарського кодексу України передбачено, що державне підприємство, його дочірні підприємства, а також підприємства, господарські товариства, у статутному капіталі яких 50 і більше відсотків належить державному підприємству, об’єднання таких підприємств, у разі здійснення ними закупівель за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує межі, визначені частиною першою статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі", оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу, визначеного Законом України "Про публічні закупівлі", звіт про укладення договору про закупівлю товарів, робіт і послуг за кошти підприємств та інформацію про зміну його істотних умов не пізніше ніж через сім днів з дня укладення договору про закупівлю або внесення змін до нього. Керуючись п.1 ст.7 Закону України «Про публічні закупівлі» просимо надати роз’яснення щодо вартісних меж на які є посилання в ст.75 Господарського кодексу України, це межі встановлені абзацом 1 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі» яким передбачено, що цей Закон застосовується до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень або вартісні межі встановлені абзацом 4 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі», яким передбачено що у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому цієї частини, замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до статті 10 цього Закону. З попередніми відповідями на аналогічні питання ми ознайомлені в зв’язку з чим просимо надати роз’ярення щодо конкретних цифр, якими слід керуватись при виконанні вимог ст.75 Господарського кодексу України.
Відповідь
28.08.2018 Запитання      Тема: Предмет закупівлі Розширений перегляд
3769 / 3823
07.08.2018 ДП "НАЕК "Енергоатом" звернувся із запитом (№ реєстрації запита 709/2018): "Чи можемо ми використати код за показником третьої цифри, якщо не має четвертої цифри, яка визначає клас? Код "73300000-5 Проектування та виконання НДДКР", в цьому коді не має своєї ієрархічної структури. В листі МЕРТУ від 07.02.2017 №3302-06/3816-06 за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/DocumentsList?lang=uk-UA&id=f2e30594-ba6c-420f-9c24-2a852415a884&tag=InforezKnowledgeDb&pageNumber=2&fCtx=inName&fSort=date&fSdir=desc відповіді на це питання не надано. Таких кодів багато в Єдиному закупівельному словнику. Прошу надати відповідь по суті питання." Суть питання в тому, чи вважається "0" у коді 73300000-5 четвертою цифрою, якщо в коді відсутня ієрархічна структура? 27.08.2018 Міністерством економічного розвитку і торгівлі України надано відповідь на запит 709/2018: «Шановний користувачу, відповідь на аналогічне питання надано за посиланням http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=15edd2ce-4f03-47a2-949f-e6c652b7bcad&lang=uk-UA» в якої не викладено відповідь по суті нашого питання. В запиті від Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" йдеться про: "В розумінні Закону України "Про публічні закупівлі" - це товар чи послуга? Код класифікатору присвоїти товару чи послуги?". ДП "НАЕК "Енергоатом" розуміє, що закуповує послугу, суть запиту в іншому: чи вважається "0" у коді 73300000-5 четвертою цифрою, якщо в коді відсутня ієрархічна структура? В листі МЕРТУ на це питання жодної відповіді немає. Прошу надати відповідь по суті питання.
Відповідь
21.08.2018 Запитання      Тема: Відкриті торги Розширений перегляд
4153 / 4183
Доброго дня! Допоможіть правомірно провести кваліфікацію учасника торгів на відповідність тендерним вимогам, визнати переможцем або дискваліфікувати учасника, як такого, що не відповідає вимогам Замовника. Згідно вимог тендерної документації Учасник повинен надати: 1. Завірену копію або оригінал статуту юридичної особи. Однак, учасник, пропозиція якого була визнана найбільш економічно вигідною, замість копії статуту надав: 1) опис документів, що подаються юридичною особою державному реєстратору для проведення реєстраційної дії; 2) довідку, в якій вказав код доступу до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, за яким є можливість переглянути електронну версію статуту. 2. Учасник повинен подати інформаційну довідку про наявність досвіду виконання аналогічного договору за формою відповідно до додатку 1.3. до тендерної документації: Однак, учасник, пропозиція якого була визнана найбільш економічно вигідною, надав довідку за формою, що несуттєво відрізняється за змістом від тієї що вимагалася. 3. Інформаційну довідку про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід за формою відповідно до додатку 1.2. до тендерної документації. Однак, учасник, пропозиція якого була визнана найбільш економічно вигідною, надав довідку за формою, що несуттєво відрізняється за змістом від тієї що вимагалася Замовником. 4. Довідка, складена за формою відповідно до додатку1.4. до тендерної документації, за підписом уповноваженої особи Учасника та завірена печаткою (у разі наявності), яка містить відомості про підприємство Довідка подана Учасником за відповідним зразком, однак в даній довідці не зазначено кількість працівників, що вимагалася Замовником. Питання: 1. Чи є підстави для відхилення учасника, як такого, що не відповідає умовам тендерної документації (п.4 ч.2 ст.30 ЗУ «Про публічні закупівлі») та не відповідає кваліфікаційним критеріям ( ч.1 ст.30 ЗУ «Про публічні закупівлі»)? 2. Чи можливо помилки, допущенні учасником, визнати формальними (несуттєвими), що пов’язані з оформленням тендерної документації та такими,що не впливають на зміст пропозиції (абз.3 ч.3 ст.22 ЗУ «Про публічні закупівлі»)?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2