Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
Консультації
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
27.12.2018 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
3897 / 3867
Доброго дня! Міністерством надано роз’яснення на запити 156/2017, 261/2017 та 321/2017, розміщені на Інформаційному ресурсі за посиланнями http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=4444ee23-8893-46ee-9369-0718549e9ca5&lang=uk-UA та http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=f369f9d6-d4f4-4517-9343-f1e2b8e4b944&lang=uk-UA та http://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=102a5f36-795b-472b-bc56-51cd1d0df041&lang=uk-UA, стосовно застосування переговорної процедури. Водночас в даному роз’ясненні зазначається, цитую: «Варто зазначити, що зазначена норма Закону застосовується замовником саме в разі відміни торгів на підставі абзацу п’ятого частини першої статті 31 Закону (подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій)». Яким нормативно-правовим актом передбачено застосування саме абзацу п’ятого частини першої статті 31 Закону? Закон чітко визначає, що переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності умов, передбачених частиною другою статті 35 Закону, а не абзацу п’ятого частини першої статті 31 Закону, серед умов відміни Замовником торгів, умова відміни тендеру через відсутність достатньої кількості учасників відсутня. Так само можна визначити недостатність учасників у разі коли допущено до оцінки менше двох тендерних пропозицій …. та/або відхилено всі тендерні пропозиції, оскільки в цих двох випадках, також, не достатня кількість учасників для вибору переможця торгів, який би відповідав кваліфікаційним критеріям. Оскільки існує невідповідність між умовою застосування переговорної процедури, у разі наявності умов, передбачених частиною другою статті 35 Закону та ст. 35 Закону не містить причин відміни торгів через відсутність достатньої кількості учасників, просимо дати роз’яснення щодо терміну «недостатня кількість учасників» з посиланням на нормативно-правовий акт, яким він визначений.
Відповідь
22.12.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
4131 / 3926
П.2 ч.2 ст. 35 ЗУ України "Про публічні закупівлі" передбачено, що переговорна процедура закупівлі застосовується у випадку відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, за відсутності при цьому альтернативи. Питанння: 1.Чи йдеться в даному випадку мова виключно про ринок України, чи необхідно здійснювати аналіз міжнарондного ринку на предмет альтернативи? 2.Чи достатньо підтвердження Торгово-промислової палати України, про відсутність на ринку України конкуренції чи альтернативи щодо предмету закупівлі?
Відповідь
18.12.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2845 / 2680
Чи може висуватися Замовником вимога щодо забезпечення виконання договору про закупівлю, як це передбачається ст. 26 ЗУ "Про публічні запупівлі", при проведенні переговорної процедури закупівлі?
Відповідь
18.12.2018 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
4021 / 3847
Комунальне підприємство планує придбати транспортний засіб шляхом укладення договору фінансового лізингу. Вартість договору значно перевищить 200 тисяч гривень. Чи потребую вказана закупівля проведення відкритих торгів?
Відповідь
14.12.2018 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
3431 / 3453
Була проведена переговорна процедура на закупівлю електроенергії на 2018 р. Договір було підписано на суму 1065240,00 грн. Потім в березні 2018 було підписано Додаткову угоду № 3 на зменшену суму 968800,00 грн. згідно затверджених кошторисних призначень. Чи можемо ми в грудні підписати Додаткову угоду № 4 на збільшення суми до Додаткової угоди № 3. Дякую за відповідь.
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2