Звичайна версія Розмір шрифта: A A A Схема кольорів: A A A
      Головна / Публічні закупівлі / Консультації з питань закупівель / Консультації з питань публічних закупівель
Консультації з питань публічних закупівель
В словах тільки українські літери, мінімальна довжина слова 3 символи
Пошук в тексті
Bідібрати результати за темою за тегами
Останні запити та відповіді сортувати за
Очистити
24.06.2021 Запитання      Тема: Планування закупівель Розширений перегляд
1825 / 1898
Підкажіть, будь ласка, якщо заплановані певні роботи за об`єктом "Поліклініка", а саме, встановлення вузла обліку електроенергії, чи сумується до цих робіт при визначенні предмету закупівлі виготовлення проекту?
Відповідь
24.06.2021 Запитання      Тема: Відміна торгів або визнання їх такими, що не відбулись Розширений перегляд
1400 / 1424
Добрий день! Ми, замовник, провели спрощену процедуру закупівлі гірничої маси (каміння) для укріплення дамби, визначили переможцем єдиного учасника, але вже на протязі тижня переможець не не виходить на зв'язок, договір не підписує, хоча після визначення переможця ми з ними зв'язувались і погодили подальші дії для укладення договору. Чи можемо ми не очікуючи 20 днів оголосити нову процедуру закупівлі, за тим же предметом, оскільки ситуація з дамбою стає критичною? Якщо переможець так і не вийде на зв'язок, то ми їх відхиляємо через 20 днів, якщо договір, все ж таки, буде укладено вчасно, в чому є великі сумніви, то відмінемо повторну закупівлю за відсутністю подальшої потреби. Порадьте, як нам діяти?
Відповідь
23.06.2021 Запитання      Тема: Переговорна процедура закупівлі Розширений перегляд
2566 / 2561
Відповідно до розпорядження КМУ від 25 вересня 2019 року № 846-р (далі - розпорядження) визначено перелік замовників, в інтересах яких проведення тендерів та закупівель за рамковими угодами через централізовану закупівельну організацію є обов’язковим та перелік товарів, закупівля яких через ЦЗО є обов’язковою. Враховуючи, що і саме Агентство, і заплановані до закупівлі товари (ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне) підпадають під дію розпорядження, та зважаючи що оголошена ЦЗО процедура відкритих торгів не відбулася у зв’язку з відсутністю учасників, виникають запитання: 1) Чи можливе проведення переговорної процедури безпосередньо замовником (Держенергоефективності), у разі якщо відкриті торги, оголошені ЦЗО, двічі не відбудуться у зв’язку з відсутністю учасників (Відповідно до ст.40 ЗУ “Про публічні закупівлі”)? ; 2) Зважаючи на планову суму закупівлі (15700 грн) чи можливе укладання прямого договору без використання електронної системи закупівель з обов’язковим оприлюдненням в електронній системі закупівель звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель) чи закупівлі з використанням електронного каталогу за умови, що відкриті торги, оголошені ЦЗО, двічі не відбудуться у зв’язку з відсутністю учасників?
Відповідь
23.06.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1629 / 1761
Яким чином та у якому вигляді (паперовому, електронному чи і в паперовому, і в електронному), після втрати чинності Наказу №490 "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель", мають зберігатися документи у Замовника, щодо проведення процедур закупівель?
Відповідь
23.06.2021 Запитання      Тема: Інше Розширений перегляд
1437 / 1526
доброгодня, останнім часом дуже часто стикаємось із такою вимогою, як сертифікат ISO 9001:2009. Даний сертифікат ISO 9001:2009 не отримуємо, так як законодавчий обов’язок на його отримання відсутній. Надання його у складі тендерної Пропозиції жодним чином не стосується предмета закупівлі(електричної енрегії). прошу надати пояснення чи э така вимога законною?
Відповідь
Міністерство економіки України 01008, Україна, м. Київ,
вул. Грушевського, 12/2